Jurský park (1993)

Mistr Spielberg je zkratka clovek na spravnem miste! Opravdu nevim co k tomu napsat, snad jen "na nicem jsme nesetrili" a vysledek podle toho taky stoji za to! Absolutni hodnoceni!

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Rozhodne nechci polemizovat o tom jestli se posledni dil serie povedl alespon na urovni tretiho dilu - asi nepovedl, nic-mene je to porad velice nadprumerny film a s prihlednutim k faktu ze je to vic nez dustojne zakonceni serie (i kdyz jeden nikdy nevi), musim hodnotit vysoko protoze i pres mirne vyhrady je to stale skvele!

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Asi bylo jasne ze se treti dil predchozim tezko vyrovna, ale dle meho nazoru se to povedlo alespon tak ze je jen maly kousek za nimi a stale je to skvela podivana!

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Pokracovani, ktere misty i lehce prehraje puvodni film, a jak jsem napsal u jednicky - proste skvele!

Smrtonosná zbraň (1987)

Tak tady je to jasne... Neskutecne skvela podivana a i po tech letech to ma porad co nabidnout! Prvni tri dily maji u me absolutorium, a ctvrty dil hodnotim stejne, protoze to bylo opravdu dustojne zakonceni serie!

Záhada Blair Witch (1999)

Teda musim se priznat, ze kdyz jsem to videl poprve tak jsem o te histerii ktera se okolo filmu strhla nevedel a skutecne jsem veril ze se to stalo a opravdu jsem se bal, zdalo se mi o tom v noci a musel jsem na to porad myslet... Pozdeji vyslo najevo, jak to s celym Blair bylo, tak i tak to ve me zanechalo silny zazitek! Pokud to nekdo nevidel tak vrele doporucuju se nechat strhnout neskutecnym zoufalstvim, ale s vedomim ze se to nestalo uz to asi nebude ono...!

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Neskutecny bejkarna, ktera ac se tvari byt rozumna, rozumna urcite neni a az na tvrzeni, ze budou zdroje na zemi brzy vycerpany se moc souhlasit neda, ale kdo vi co lidi za par let vymysli ;-) Ale na druhe nadechnuti je to dabelsky naslapane sci-fi se slusnymi efekty a maximalne sviznym dejem! Herci jsou vic nez OK a "Joe" me velice mile prekvapil. Videl jsem jiz nekolikrat a klidne se jeste podivam!

60 sekund (2000)

Je to asi opravdu becko nabite skvelymi herci, ale pokud tomu tak je tak mezi becky je absolutnim kralem! ;-) A jen tak mimochodem nevim kdo ty kategorie Ackovy a Beckovy film vymyslel ale nemam tyto vyrazy rad - film je bud dobry a nebo neni - slovni obrat "vynikajici becko" je paradni protimluv...!

Con Air (1997)

Vse co bych k tomuto filmu mohl napsat jiz bylo napsano a vsechno co vyznelo kladne beru za sve! 100% a ani o desetinu mene!

Nebezpečný kód (2000)

njn... Opet film z neexistujiciho zanru: ajťácký film... Skutecnost je takova ze filmy, ktere se zabyvaji pocitacovou historii moc dobre nedopadaji... A je to skoda, hlavne pro me, protoze pocitacova historie (ale i soucasnost) je muj velky konicek! Tento film, zalozeny (castecne) na skutecnem zakladu je ale jeden z mala (podobne jako Piráti ze Silicon Valley), ktery to dokazal vytahnout vys nez na obecne podprumerny film! Kevim Mitnick je bezesporu ikona pocitacoveho hackerstvi a jen jeho jmeno u filmu muselo udelat sve (vime jak se prodavala jeho kniha), ale ani nemuselo, protoze tento film byl dobre natoceny, ze i lide kteri se az tak nevyznaji v dane oblasti celkem pochopi "vo co go!" Za me prijemnych 72% a celkem nechapu proc to vetsina chce srovnavat s dnesni uz pretechnizovanou dobou, coz proste nejde! Kevinova doba je davno pryc...