Temný rytíř povstal (2012)

Prostřední část trilogie je určitě nejlepší,přesto je tento biják jasně nejlepší letní comicsový blockbuster (mazlíci z Avengers prominou,ale místo záchrany světa ,by se měli věnovat modrému životu s Rychlo šípáky a čaji se Čtyřlístkem:-)). Já si díky otevřeným vrátkům počkám na pokračování ve kterém to Batman rozjede se svým parťákem Robinem.

The Collection (2012)

Super,krve dostatek a vlastně všeho,po čem místní zvrhlíci touží :-)

Captain America: První Avenger (2011)

Povedený comicsový popcorňák,hlavně druhá polovina je nesmírně zábavná.Na případné pokračování se těším.

Drive Angry (2011)

Hej,hej,hej. Na rozdíl od většiny zde jsem se královsky bavil a to neherce Cage nemám příliš v lásce. Krvavá road movie.Obraz je dokonalý(blu-ray). Já doporučuji.

Kocour v botách (2011)

Vtipné,zábavné a rozhodně lepší,než poslední dva díly Shreka,hvězdička navíc je za vajíčko co se maskuje za zlaté vejce,tohle je geniální scéna.

Nezvratný osud 5 (2011)

Ahoj tady smrt a přišla jsem tě otravovat po páté. Zatímco v prvních dvou dílech jsem měla atmosféru a byla zábavná,postupem času jsem se rozhodla,že ty lidi budu zabíjet i nudou,ale asi je bavím,když už mám 5 dílů.Hm,tak to jsem těch teenagerů sundala teda sakra málo:-)

Noc hrůzy (2011) odpad!

Holčičky mají Stmívání,chlapečkové a jiní ubožáci tento debilní paskvil. Jsem rád,že mi není 13 let,abych si rochnil nad touto debilitou a nebo nedejbože ji dával 4 hvězdy.

Obřad (2011)

Vyhozených 249kč,až na konec táhlá nuda,po skončení jsem si musel spravit chuť Vymítačem ďábla.

Paranormal Activity 3 (2011)

Lepší než dvojka,nicméně na jedničku to dle mého nemá.Navíc mám pocit,že se nám rozjíždí další seriál a'la Saw :-)