96 hodin (2008)

Non-stop akční jízda,film nenechá vteřinku vydechnout.Skvělé.

Machete (2010)

Jak mohl dopadnout film ve kterém hraje Seagal záporáka....Super:-) Brutální jízda.

A-Team: Poslední mise (2010)

Akční nářez,plný hlášek,který ničí jen hloupé digitální efekty. Jinak naprosto cool jízda.

Chladný jako led (1991)

Hloupé,naivní,ale přesto chápu proč se film stal kultovním. Skvělé písně,kamera a atmosféra 90 tých let.

Piraňa 3D (2010)

Pokud divák přežije 50.minut relativní nudy s občasným pohledem na nějaké to ňadro,dostane 15.minutový,brutální útok krvežíznivých rybiček,docela málo,ne? Původně jsem chtěl dát hvězdičky 2,ale nakonec dávám 3,z důvodu několika opravdu zábavných úmrtí.

Noční můra v Elm Street (2010) odpad!

Další stupidní remake pro puberťáky,kteří nikdy neviděli a nikdy neuvidí geniální originální film.Proč? Protože vidět tuto hovadinu jako první,již nikdy nechci vidět žádný film s Freddym.Atmosféra nikde,maska Freddyho úplně mimo,všechno totálně pohřbeno,pokud někdo čeká hláškujícího Freddyho...smůla,nic,nic,prostě nic.Další legenda zabita.

Azyl (2008)

Nuda,nuda,něco jako lekačka,nuda,trocha krve,hloupý konec. To je Azyl.

30 dní dlouhá noc (2007)

Dokonalá atmosféra temné noci a naprosté bezmoci,proti přesile krvežíznivých upírů. Krvavé,nekompromisní a ještě jednou dokonalé.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Líbilo-nelíbilo,těžko říci,jakožto fanda videoher se cítím dosti okraden. Další letní trhák,jenž vejde v zapomnění.