Bláznivé poslání (1983)

Nejde hodnotit jinak,klasika plná humoru,neustálé akce a vychytávek (souboj na dálku ovládaných robůtků je super)

Funny Games USA (2007)

Psycho horor? to opravdu ne,jediný psycho u tohoto filmu je absolutní nuda podávaná dlouhými záběry statické kamery na zcestně jednající hrdiny a hlavně scéna s přetočením je opravdu hloupá. O zdejších vysokých hodnoceních opravdu nevím co si mám myslet. P.s. opravdu si nemyslím,že po tom co mi někdo zastřelí syna první věc co udělám je,že půjdu vypnout TV.

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Hrozně ukecené,vše se zde řeší absolutně zdlouhavě a hlavně zbytečně,pokud by všichni náctiletý byli jako v tomto seriálu asi by celá jedna generace vymřela na nedostatek alkoholu,sexu,drog a cigaret,s hlavou plnou smysluplných řečí.

Univerzální voják 2: Nedokončený obchod (1999) (TV film) odpad!

Dát tomuto filmu odpad je málo,je to největší pitomost ze všech největších pitomostí na tomto světě natočených a to již po druhé.

Záhrobní komando (1987)

Drakula,vlkodlak,mumie atd. v balení určeném spíš pro mladší publikum,přesto skvělé.

Vlak do pekel (2008)

Hostel ve vlaku,ovšem podstatně zábavnější,než jmenované dílo.

Dračí války (2007)

Čekal jsem něco docela jiného,film se slušně rozeběhne,až po hodině,triky dost slabé a vše ostatní vlastně taky,ale jako blbina na deštivé odpoledne se to dá použít.

Kat: Válečná zóna (2008)

Konečně pořádné zpracování comicsového Punishera,krvavé,brutální a akční,přesně jako comics.