Temný rytíř povstal (2012)

Nooooo... byl to takový koukatelný průměr. Hezky natočené. Ale ta závěrečná sebeobětovací a zmrtvýchstávací scéna mi vadila.

Wolverine (2013)

Oki, tak tohle ne. Wolverine je nosná postava a Jackman má charisma, ale to celou věc neudrží nad vodou. Trauma ze zabití Jean mi z počátku nepřišlo tak obtěžující. Jenže ona se tam objevuje moc často, a to už rozbíjí plynulost děje. Je tam příliš mnoho klišé a málo vtipu. Navíc mezi akčními scénami se člověk nudí. Po pravdě, několikrát jsem málem usnula...

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Po druhém shlédnutí lepší než po prvé. Ale stejně, když se Wolverine konečně dostane ke Stykerovi a zjistí, že jeho kráska nezemřela, ale pracuje pro zloducha, protože ten drží v zajetí její Schwester, mám chuť protočit oči v sloup. Pro mě jde o průměrný film, na který se dá koukat. Nijak neoslní ani nijak zvlášť nenaštve. Každopádně ale zklame.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Zklamání bylo veliké už, když jsem film viděla poprvé. Nudila jsem se. Po mnoha letech jsem si řekla, že zkusím The Last Stand dát ještě jednu šanci, jelikož jsem si ho už vůbec nepamatovala. Nudila jsem se. Jean mi lezla na nervy. Vlastně mi na nervy lezli všichni. Mrzelo mě, jak rychle scénáristé odepsali Mystique. A vůbec mi nepřišlo, že se dívám na vyvrcholení trilogie. Škoda.

X-Men: Apokalypsa (2016)

'Well at least we can all agree the third one is always the worse' Ano, tento film má jistou sebereflexi. A bohužel musím souhlasit s Jean. Tenhle díl byl skutečně nejhorším z nové řady. Možná nejhorším ze všech X-men filmů, a to počítám i The Last Stand.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Po X-men First Class trochu zklamání. Ono ten nápad má docela vtip, promíchání starých a nových X-menů funguje vcelku dobře. Z mého pohledu však filmu ublížila překombinovanost děje. Hm.. také jsem více jak půl filmu přemýšlela, jak je možné, že Charles Xavier žije, když ho v The Last Stand Jean roztrhala na atomy... nakonec jsem svůj mozek upokojila nepřesvědčivým argumentem, že se jedná o úplně jiný X-mení n vesmír.

Pád Třetí říše (2004)

Do poloviny mi to bavilo, ale pak mi ta rozvláčnost začala vadit...

Sherlock - Skomírající detektiv (2017) (epizoda)

Oki, o něco lepší než ten hrůzný díl před tím, ale pořád špatné. Mohli by přestat tlačit na pilu s emocemi (protože se jim to stejně nevede) a víc se soustředit na zápletku a děj... Tvůrci již rezignovali na jakékoli detektivno, což je vlastně k jejich prospěchu, nicméně i tak se jim vše drolí pod rukama.

Městečko Twin Peaks - Epizoda 6 (2017) (epizoda)

Moje zklamání je čím dál trpčí. Marně v té změti obrazů, dlouhých sekvencí o ničem, postav a nesmyslných dialogů hledám ono staré Twin Peaks, které mělo náboj, jiskru a spád. Myslím, že jediný důvod, proč jsem třetí sérii, která mě svou artovostí dost ničí, nevzdala, je to, že chci zjistit, jestli se Cooper nakonec vzpamatuje. Pořád jsem si říkala, že Lynch teď zkrátka řádí a v dalších dílech se alespoň trochu usměrní. Zatím se tak nestalo. Uvidím dále.