Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Herecký koncert dua Al Pacino a JohnnyDepp , s velmi dobrým scénářem , výbornou atmosférou , zasazen do prostředí mafie , vypráví příběh agenta FBI , který pronikl do lůna této organizace a 7.let mapoval její činnost. A jak to všechno dopadlo uvidíte sami... 90%

Komando (1985)

Z nostalgie , za "drtiče" Arnolda. ;-) 35%

Con Air (1997)

Největší problém filmu tkví v tom , že je v něm na můj vkus poněkud málo akce. Pro mě neznámý Simon West nám nabízí prakticky jen dvě větší akční pasáže (byť velmi dobře natočené) , ale na druhou stranu film vyvažuje dostatečnou zábavností , výborným výběrem herců a hlavně vysokým tempem. Velmi dobrý popcorn , který u mě ovšem na nejvyšší metu o chlup nedosáhl. Skála je prostě lepší. ;-)Film: 81%

Superman (1978)

Nikdy jsem nepropadl kouzlu Supermana a to i přesto , že komiksoví hrdinové mají jinak u mě dveře otevřené dokořán a tudíž je i mé hodnocení takové jaké je. 62%

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jeden ze seriálů , který mě minul o mnoho světelných let. Seriál: 20%

Honza málem králem (1977)

Trochu zvláštní pohádkový příběh sršící vtipem , chrlící jednu hlášku za druhou a to vše se skvělým hereckým obsazením jednotlivých hlavních postav. Snad jediná Kornova velmi dobrá role a jeho nezapomenutelná sekyrková polívka. ;-)

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Vše stojí a padá s výborným Miroslavem Donutilem , který to většinou utáhne v pohodě. Velmi dobrá zábava , na nedělní večer jak dělaná. 75%

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Velmi kvalitní talkshow s brilantním Honzou Krausem a zajímavými hosty. Jedná se o ojedinělou záležitost tohoto druhu u nás , díky za ni. Ještě musím pdotknout , že také samozřejmě dost záleží na výběru hostů. 90%

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Velmi dobrá věc na odreagování , u které se pokaždé velmi dobře pobavím a užívám si suchého a sarkastického humoru skvělého sluhy Nielse , neurotické spolupracovnice pana Sheffielda slečny C.C. Babcock a hlavně užvaněné , svérázné a průbojné chůvy Fajn , vše podpořeno povedeným dabingem. 75%.

Ducháček to zařídí (1938)

"To je ptáček , pan Ducháček"! Vlasta Burian v roli koncipienta advokátní kanceláře , vždy ve středu dění , vtipný , rozhodný , okouzlující a ve skvělé formě! Pokud chcete s něčím poradit , nebo půjčit peníze , jste na správné adrese. Film:93%