Teror (2011)

amaterizmus najhrubšieho zrna... v hlavnej úlohe vyhorený Nicky, na úroveň ktorého sa zúfalo snaží padnúť Nicolka, scenár dodaný perspektívnym Karlom Gajdusekom, ktorý tu očividne cibril techniku na neskoršie úspešné projkety a to celé pod taktovkou ostrieľaného mohykána Schumachera - na papiery to vyzerá celkom sľubne, až sa človek zamýšľa nad tým, kde sa stala chyba... Ukrutná nelogickosť správania sa postáv zabalená v lacnom televíznom spracovaní nám prináša celkom slušnú frašku.

The Hire: Chosen (2001)

tak toto by sa skôr hodilo na nejakú ľadovú revue a s tým hudobným doprovodom som si už predstavoval súboje Pľuščenka s Jagudinom vo vrcholnej forme... Ale ten záver s nálepkou Hulka trefný.

Machři 2 (2013)

je to strasna blbost, ale kralovsky som sa bavil :)

Sviňák (2013)

This isn't some parts of the country. This is Scotland, by Christ! Nekompromisná, drsná škótska záležitosť s McAvoyom v koži diabla, ktorého má človek sto chutí utopiť v lyžici vody... Trefne zapojenie vianocneho kultu Shakina Stevensa nemalo chybu. Same rules apply :)

Plán 9 (1959) odpad!

Tak tuto uz konci veskera zabava :)

Glen, nebo Glenda (1953) odpad!

Keby to bolo myslene ako crazy komedia, bez vahania tomu vpalim 5*!

Robot-monstrum (1953) odpad!

Na takyto rydzi odpad je radost sa pozerat :)

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Takuto cast si die hard seria urcite nezasluzila. Uz to vobec nie je o McClaneovi ako policajtovi, ktory sa ocita v nespravnom case na nespravnom mieste, ale o McClaneovi ako Rambovi, ktory nici vsetko co sa hybe, akurat mu ostala ta jeho povestne zakrvavene tricko... PS: A malo sa to odohravat v Bejrute :)