Nejvyšší skóre (2020) (seriál)

Tedy ty prozatím tři komentáře, co se tady vyskytují, to je snad zarámovat a dát do muzea kuriozit. Dva jsou tu nasraní z toho, že se v jednom (!) díle objevil jeden černoch a poté jeden gay, který vytvořil hru s LGBT tématikou, a třetí velmi moudře hodnotí po shlédnutí jednoho dílu celou sérii. Tady tedy inteligence prohrála 0:3. Princip tohoto dokumentu je ukázat lidem pozadí, které stálo za tvorbou různých kultovních, technologicky či společensky významných her (a konzolí) a ukázat, co jim předcházelo a jak ovlivnily herní průmysl. A tenhle seriál to ukazuje dost podařeně a řekl bych i docela dost poutavě a smysluplně. Ale vždycky se pár (jmenovitě tři) frustrátů najde, kteří si v tom najdou něco, na co budou držkovat. Na týhle dokusérii je škoda jen toho, že to skončilo tam, kde bych zrovna rád viděl další pokračování.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Za mě docela nečekaný směřování. První půlka taková ta klasika, druhá půlka snad až hororová a závěr překvapivej. Jen mám takovej pocit, že následující díl už bude spíše slátanina.

The Prodigy: Baby's Got a Temper (2002) (hudební videoklip)

Asi nejujetější klip od Prodigy vůbec, i s onou českou stodvácou. Agresivnější Pláničkova metoda v praxi.

The Prodigy - Hot Ride (2004) (hudební videoklip)

V tomhle případě působivějši klip než samotný singl.

The Prodigy: Smack My Bitch Up (1997) (hudební videoklip)

Jen málo klipů vyvolalo takovou kontroverzi, jako SMBU od Prodigy. Ale dodnes to považuji za jeden z nejzdařilejších hudebních klipů vůbec, jelikož naprosto dokonale si klip i track sednou.

The Prodigy - Breathe (1996) (hudební videoklip)

Úžasnej track doplněnej o provokativně dekadentní artistický podkres. Jeden z hudebních skvostů, na který se nezapomíná!

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Aneb když dáte přednost tomu, aby byl film korektně genderově a rasově "správný", než abyste se soustředili na kvalitu filmu jako takového. Slušnej námět, ubohej scénář.

Godzilla II Král monster (2019)

Ten film je taková splácanost a v zásadě taková kravina, co se týče logiky uvažování většiny hlavních postav, až je to místy vážně k smíchu. Ústřední rodinka je totálně na pěst, a ve své podstatě svými problémy obtěžují, a hlavně i ohrožují zbytek světa. Vlastně jsem po celý film doufal, že už někdo ukončí toto jejich otravné trápení. Pro mě ale film udržují nad vodou ty bitky nesmyslně přerostlejch ksindlů, který mi prostě baví, a tu akci jsem si užíval, takže jsem ani neočekával žádné inteligentní dialogy (ani bych se jich nedočkal).