• Fantasy

Jeden musí z kola ven (2011)

Perfektní špionážní drama, které se opírá o nabušené herecké obsazení a s ním související skvělé herecké výkony. Film musíte pořádně sledovat, jinak nebudete vědět o co jde!

Temné stíny (2012)

Sice se na to hezky kouká, ale zároveň se člověk zrovna nebaví. Konec filmu je nudná slátanina, kterou ani skvělý Depp a sexy Eva Green nezachrání. Nezbývá než doufat, že se Tim Burton s blížícím se "Frankenweenie: Domácí mazlíček" předvede v lepším světle.

Scary Girl (2011)

Krátkometrážní kravinka, která mohla být vtipnější.

Chuť znovu žít (2012)

Sentimentální příběh, který neoslní, ale ani neurazí. Komedie převládá nad dramatem a Morgan Freeman je "pro změnu" skvělý.

Fracek (2011)

Veliká nuda plná "White Trash", kterou ani Chloë Grace Moretz nezachrání. Drama se nekoná a komedie chybí úplně.

Rebelka (2012)

Po delší době opět perfektní animák, který rozesměje a pobaví. Skvěle graficky zpracovaná pohádka, srovnatelná s Jak vycvičit draka.

Escape from City 17 (2009)

Škoda, že si tvůrci více nepohráli se scénářem. Každopádně vzhledem k faktu, že to natočila partička nadšenců s omezenými prostředky, je třeba říci, že odvedli lepší práci, než leckteří autoři béčkových akčňáků.

Hasta la vista! (2011)

Tragikomičtější film jsem snad ještě neviděl. Jednoduchý a přitom silný.

Total Recall (2012)

To jestli tento (dle mého) zbytečný remake vykrádá nebo nevykrádá jiné filmy neřeším. Béčkové Sci-Fi, které sice pěkně vypadá a na Farrella s Beckinsale se dá první polovinu filmu koukat, tak od druhé půlky už těžce nudí a já musel počítal každou minutu do konce, abych neusnul. Jessica Biel je nevýrazná, Bill Nighy se filmem jen mihne a samotná absence Marsu je trestuhodná!