Americký ninja 4 (1990) odpad!

Dudikoff mi nikdy nesedl a tyto videotékový céčka mě vždy minuly.

Americký ninja 5 (1993) odpad!

Další videotékové céčko co mě minulo a nudilo.

Americký ocásek 2 (1991)

Průměrné pokračování daleko lepšího prvního filmu.

Americký prezident (1995)

Být já američan tak volím Michaela Douglase za prezidenta.

Americký sniper (2014)

Z velké trojice oskarových kandidátů roku 2014 Grandhotel Budapešť, Birdman mě až Americký sniper oslovil a na mě hodně zapůsobil. Bradley Cooper je velmi přesvědčivý jako rodilý Texasan, který jen chce bránit svoji zemi a své kamarády ve zbrani. Nenašel jsem žádnou slabou chvilku i pokud se děj odehrával v klidném rodinném kruhu. Tam se naopak dalo pozorovat, jak válka člověka změní. Samozřejmě akční/válečné scény jsou skvělé a vše je nádherně přehledné - tedy pokud nepřijde písečná bouře. Klidně si točte oči sloup, že je to - emerické -. Já jsem viděl daleko více patriotické filmy, kde se to americkou vlajkou hemžilo. Tohle je o člověku ne o Americe. Clint Eastwood si ve svých 84 letech připisuje největší kasovní trhák.Vůbec se tomu nedivím, protože to je čistý a nefalšovaný hrdina bez plášťenky, bez powerupů a bez superobleku. Chris Kyle R.I.P. Hodnocení OST: Byť hudba není tím hlavním, čím by film oslňoval, tak se zde povedla. 8/10

Americký táta (2005) (seriál)

Nebýt true američana Stana a gayET Rogera tak to nemá cenu. Díly padají a stojí na nich. Oproti Family Guy je to slabší.

Amerika: Film (2021)

Tak prvně jsem čekal buranskou i krapet woke zábavu. Dokonce jsem si dal trochu toho alkoholu, ALE.....ALE fakt je 80% humoru spíše psaná lidmi z twitteru? Buď je to přehnaná agenda anebo jak si myslí twitter, že typický redneck jsou. Ten problém je, že i průměrná epizoda South Parku je více vtipná než tohle. To, že tu někdo onanuje nad producenti chápu, ale ten scénář psal typický uživatel twitteru. Jen rada na konec, těch Star Wars referncí bylo i na mě moc. Takže radím pusťte si akorát trailer a zbytek nechte být. Hodnocení OST: Jo hodnotím i OST a tady to vynechám. Převzaté věci jsou OK, ale až moc okatě dát Lynyrd Skyrd - Alabama jako hymnu? RL?

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad) odpad!

Měli by udělat soutěž : "Amerika hledá lidi s mozkem pro praci v TV" . Tady rozhodně , ale žadný takový neni.

Amityville - Dům hrůzy (1983)

Průměr určitě a zároveň poslední slušný díl této série filmů o strašidelném domě. Ústřední dvojice reporterpů je sympatická a zaujme mladá Meg Ryan v roli kamarádky dcery reportéra. Film je bohužel značně pomalý a atmosféru buduje velmi pomalu. Vše však vynahradí vygradovaný konec!

Anakonda (1997)

Blbé béčko s motorickým hadem, které vás vyděsí díky hereckým kreacím Ice Cuba a Jennifer Lopez. Celou dobu jsem fandil hadovi.