• Pohádka

Prsten krále řeky (2004) (TV film)

Zajímavá pohádka, hodně nedětská.Místy skoro hnusná, scéna loupeže, kdy rybáře zabijí, je zcela nepohádková. Ale Radek Brzobohatý jako král řeky neměla chybu a nakonec to dobro vyhrálo jako ve správné pohádce. Jako v životě. Jen moc nechápu, jak do role zlé služebné, která si dělá zálusk na hezouna Šimůnka mohli obsadit (slovy mého bývalého kolegy) "vyzobanou slunečnici" Báru Štěpánovou.

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Ale tak já jsem se docela bavila. Díky komentářům tady jsem nic moc nečekala a tudíž jsem byla docela příjemně překvapena. Při pečení kuřete a žehlení to bylo v pohodě.

Salón Eliott (1991) (seriál)

Natrefila jsem tady na seriál náhodou, přes herečku Stellu Gonet, která hraje Bea. A vzpomněla jsem si, že to byl moc pěkný, zajímavý seriál, u kterého jsem si nenechala ujít jediný díl. Jen to bylo už hodně dávno, reprízuje se kdejaká kravina, tak by některá z televizí mohla zreprízovat i Salon Eliott.

Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)

Na "zasvěcené" komentáře a kritiky jsou tady jiní, takže já jen napíšu velmi jednoduše: Líbilo se mi to. A byl to snad první film, kde mi Vladimír Polívka přišel jako fááákt pěkný chlap :-). Jediné, co mi tam chybělo, bylo jedno parádní číslo na závěr, ten konec byl takový useknutý.

Setkání v červenci (1978)

Já prostě tenhle film mám moc ráda, Tomáš Holý rozzáří všechno. A angličtina Daniely Kolářové je prostě absolutely great. Milý a kouzelný film na letní odpoledne.

Bajkeři (2017)

No, chtěla jsem napsat že to bylo docela prima. Ovšem ten úchylný konec, kdy dlai dohromady Vágnerovou s Mišíkem a ještě tam ten hošan nazpíval Večernici...nedám odpoad, ale víc než jednu hvězdu za tu sračkoidnost na konci dát nemůžu, i když jinak jsem problém neměla - obzláště Pavel Nečas byl boží a pro Jana Komínka mám slabost :-)..

Špión (2015)

Já jsem se fakt baivla, Melissa Mc Caerhy mi nevadí, Miranda Hart byla super a Jason Statham, který lastně parodoval sám sebe, byl prostě dokonalý :-).

Čertoviny (2017)

Prostě hezká pohádka :-). A hříšná duše Radka Holuba byla přesná, tu bych taky ráda potkala..

Big Ben (1996) (seriál)

Big Ben a jeho stále stejný oděv - bílá košile a sako bez ohledu na roční období. Asi nějaká speciální tkanina, která v létě chladí a v zimě hřeje :-D. K tomu zbytek figurek z Tölzu. A matka Rézi je zcela bezkonkurenční, ta pobaví vždycky, stejně jako Sabrina. Na nedělní odpoledne jako dělané. Nejprve pohádka na jedničce a pak Ben .

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Mi se to tak nějak "básnicky" líbilo. Milý, moc příejmný fillm a krásná písnička při závěrečných titulcích. A hlavně: zazdít se to dá vždycky :-).