majxik

Twitter: majxik

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 13.12.2018  14:04
    Aquaman (2018)

Upozornění, je to akčně dobroduržně zpracování komiksu od DC. Nehledejte v tom komedii jako jsou u Marvelu (ale pár okamžiků, kdy se vám zvednout koutky jsou obsaženy), nehledejte v tom fylozofickou hloubku kultovních filmů s 10ti oskary. Prostě pokud si nastavíte očekávání na to, co ten film je, nebudete zklamáni a užijete si ho díky dobře zpracované hudbě, hezkému grafickému zpracování. Tak asi tak, podle mě na 5 hvězd to nemá, ale 4 má díky zpracování zasloužené.

• 25.6.2018  11:10

S SW The Last Jedi mám zajímavý problém, snižuju mu postupně hvězdičky. Když jsem byl v kině, hodně věcí se mi líbilo, rozhodně super hudba, atmosféra a efekty... je toho opravdu hodně a nemáte čas moc přemýšlet nad tím co se děje. Pak ale začnete přemýšlet a zjistíte že nevíte proč tam ubec musela být ta dějová linka s casínem, ale budiž, pak začnete přemýšlet co se vlastne stalo s Republikou od VI dílu, jak se mohla dostat do tohohle stádia? A co postavy? Proč některé tak rychle skončili, proč z drsoňů jsou měkoni, proč se Luke nechová jako Luke? A postupně nálada padá a chuť vidět další SW se snižuje, zvláště pokud to bude točit zase Rian Johnson, který tomuhle přepsal i scénář.

• 10.12.2017  13:54
    Mumie (2017)

Neni to spatne, jen to chce trosku promyslet priste chemii (odpary rtuti jsou jedovate, ne?) a nastudovat si trosku pohrbivani, protoze omotat cloveka gazou a hodit ho do sarkofagu fakt neni mumifikace, ale proste pohrbeni za ziva... no ale budiz :D

• 6.12.2017  22:57

Je to komedie, hollywoodska, pokud na to jde, myslete na to :) Osobne jsem se bavil, byl to sice prvoplanovej smich, po druhe by to uz bylo asi horsi, ale ja jsem se smal, lidi za mnou, predemnou i vedle me se smali taky... takze dobry :) ne skvele... ale dobre :) dal bych tomu tak 70-80%

• 30.10.2017  12:26

Hezky zpracované pokračování předcházejícího dílu. I přes jeho nezvykle (na současnou dobu) dlouhou stopáž jsem na sobě nepocítil že bych se chvílemi nudil. Líbilo se mi že film nebyla jen jedna linka, ale že tam bylo více rozpracováných příběhů. Prostředí, hudba, děj do sebe krásně zapadali, dávali smysl, vyvolávali emoce, prostě za mě dobrý. Ale na druhou stranu, plně chápu že se to někomu nelíbilo, tento díl je trošku lépe uchopitelný než původní blade runner čímž zklamal ty nejvěrnější původního dílu. Zároveň jeho délka moc nepodléhá modernímu trendu mit film do 1h 45minut i s titulky. A lidi kteří maji pod pojmem sci-fi uložené vesmírné bitv a, souboje s světelnými mečmi apod. tak ty budou taky zklamaný z dlouhých pasáží bez akce. No, prostě je riziko, že se vám to líbit nebude.

• 13.10.2016  09:24
    Inferno (2016)

Hezký, ale ne skvělý. Film je "koukatelný" a docela hezky odsýpá, během 2 hodin jsem se ani moc nenudil, jen mě překvapilo že v tomto díle nebylo tolik "vysvětlování" a objevování. Jen ta zápletka, důvod - beru, prostředky - beru, ale způsob? Proboha, vždyť on chtěl aby to Tom Hanks zastavil! Pokud budete chtít podobné dílo zopakovat, pošlete mi očkování a zahrajte si hru Pandemic jako rozcvičku.

• 23.8.2016  17:23
    Marťan (2015)

Ty jo, docela jsem se toho bál, četl jsem dost hrozných názorů i recenzí, takže jsem se odhodlával až do dneška jestli to úbec zkouknout, a víte co? Film se mi líbil, takže doporučení, nečtěte recenze ani názory předtím než se kouknete na film :)

• 3.7.2016  17:13

Fascinujicí, tolik známých herců a tak málo hodnocení? Proč? A kdyby někdo nevěděl co to bylo za psi, kterých tam běhala smečka kolem Karla II. Tak to jsou Kavalír King Charles Španěl :)

• 13.6.2016  09:40

Dobrá zpráva, konečně jsem se dočkal! A... nebyl jsem zklamán, teda možná délkou. Jako po takové době čekání jsou 2 hodiny málo, chtěl bych aspoň tak 6... troško více mágů, více murloků, více elfů... ale na druhou stranu, to by zase většina lidí v tom kině nevydržela.

• 6.5.2016  09:11

Dobrý, bylo to akční, mělo to nějakou myšlenku a bylo to zábavný, audiovideo super. Chyběla jen scéna, jak bojuje Witch s BlackWidow v bazénku napuštěném olejem...

• 19.12.2015  23:56

Dávám 5 hvězdiček, proč? Film se mi líbil, neodházel jsem zklamaný ani s rozpolcenými pocity. Což je překvapivé vzhledem k tomu jak jsem se na dnešek těšil (škoda že jsem nestíhal premieru :( ). Navíc měl jsem možnost jít na 3D a potěšila mě decentnost použití, celý film byl v 3D, ale všechny efekty byli použité tak, že nepůsobili prvoplánovitě. Takže palec nahoru. PS: líbilo se mi, že se nebránili ani menším dejavu :)

• 1.11.2015  00:28
    Ghoul (2015)

Na Streamu.cz k shlednutí zdarma... no upřímě, nic moc, nevím jestli to je tím, že mě zrovna tyhle "amaterské" profesionální filmy moc neberou, protože se lekání a děs schovávají za přenosnou, rozklepanou kameru a podobné vylomeniny.... zahrané je to docela dobře, ale to ztvárnění mě prostě nenadchlo.

• 1.3.2015  21:06
    Robocop (2014)

Ten závěr... ten šéf měl asi pujčenou ochranku od Klause :D

• 22.2.2015  17:10

Vizualní orgie, akční orgie, trocha sexu, prsa Eva Green. Jo, tenhle snímek nemohl zklamat. Jedna malá vítka k tomuhle živočišnému filmu... seriously? 10 000 hrdinských proslovů za 102 minut? Kurňa, vždyť tam skoro bylo více siláckých řečí než utínaní údů! Ok... aspoň to naředili trošku doprošováním se sparťanů....

• 22.2.2015  14:45

Nejdelší multireklama, kterou jsem kdy viděl. Ale musím uznat, že na rozdíl od klasických reklam to mělo aspoň dobrý příběh, a většina reklam, kterýma byl film přerušován byla zase na lego a nebo alespoň na filmy. A ten podtext "boj proti totalitě", který film měl (doporučuji si přečíst 1984 a pochopíte) byl taky dosti překvapiví. No lehce nadprůměrný film to byl, tak 3 hvězdičky zaslouženě. Jen ta písnička Everything Is Awesome by si zasloužila ohodnocení extra mimo film, ta byla za 4,5 hvězdičky, krutě chytlavá. :)

• 15.2.2015  19:05

Oh boy, nó kdybych to neviděl asi bych o nic nepřišel... ale jo místy to bylo vtipné, i hezky natočené, škoda jen že se tam snažili tak odporným způsobem narvat moderní věci. Jako elektrické kytary a moderní oblečení si mohli opravdu ale opravdu nechat od cesty. A pořád by to byla stejně dobrá komedie, neli lepší, protože by ubrali na trapnosti.

• 14.2.2015  15:52
    Riddick (2013)

Po Sci-Fi, v kterém hraje Vin Diesel chci a očekávám dvě věci, temnou atmosféru a hodně pytlů na těla. A tenhle film má obojího dost, sice představuje trošku vyměklého Riddicka, ale na rovinu, zase tolik to nevadí, protože ve chvíly, kdy už si myslíte že ten slaboch, není náš Riddick, tak zabije někoho dost efektním způsobem. Ale nečekejte od toho Áčkovost, nebo hloubku festivalových filmů. Tenhle film vám chce dát něco co si užijete, a nebudete u toho muset namáhavě přemýšlet.

• 13.2.2015  20:02

Wow, tomu se dá říci pěkně zamotaný film. Ale ne, to jakým způsobem je film vyprávěný je super, příběh se nejdříve trochu zamotá, pak se zase rozmotá a nakonec je křišťálově jasný, aby se zase zamotal a nechal nás přemýšlet. A Sarah Snook mi v tomto snímku přišla pěkná a roztomilá. Rozhodně jedna z lepších sci-fi poslední doby.

• 31.1.2015  21:42

Uff, až na konci jsem uvědomil že to asi bude první díl z vícero... teda ne že bych si v tu chvíly vzpomenul na jiné filmy typu Divergent, Hunger Games nebo Hobit... hold teď je v oblibě natáčení filmových seriálu . No ale k filmu... nejhorší na celém filmu bylo to, že byl divný. Příběh začal dávat smysl až na konci, a musím být upřímný, za to čekání to nestálo. No což, zkusíme počkat na druhý díl, a uvidíme jestli aspoň ten zanese do příběhu trochu víe logiky a rozumu. PS.: klad filmu byl ten, že hlavní hrdina se nechoval jako hlupák a byl prostě hrdina. Docela pokrok od Divergent a Hunger Games :)

• 7.12.2014  17:17

Na rovinu, nic moc. Překvapivě akční pasáže jsou divné, a docela nudné... což u akčního filmu je dost naprd, co to ještě drží trošku nad vodou, jsou některé dialogy... ale tím to tak končí. Ve zkratce, pokuď se rozhodujete na co se podívat, tak si vyberte vždy něco jiného, a pokud náhodou nemáte na co jiného se podívat, tak si něco jiného najděte, a pokud nic nenajdete, koukejte se do zdi :) nebo z okna. Nejspíše tam uvidíte o dost lepší efekty a bude to mít lepší děj. :)

• 6.12.2014  14:11

Po dlouhé době zase animák od Disneye, u kterého mi nevadí písničky :) a příběh taky měl docela pěkný spád aniž by ztratil hlavu a patu.

• 2.11.2014  15:52

Akční film, který si na nic nehraje :o) jako v 1 a 2. žádné zpackané poselství, kromě toho, že je dobré si držet kamarády... a nikdo nemá v lásce přespříliš ukecané lidi :o)

• 1.11.2014  21:50
    Divergence (2014)

Chvílemi lepší, chvílemi horší, většina pasáží dávali i smysl. Jen občas z hlavní hrdinky, která se hrdinsky často i chovala, dělali slaboduchou loutku, která neví co dělat. Jak playboxguest komentoval, Enderova hra + Hostitel, ještě bych dodal + Hunger Games, protože hlavní hrdinka měla dosti podobné chování :o) a hlavně, ta filozofie rozdělení společnosti... dejavu :o) ale mě to nevadilo.

• 11.7.2014  17:19

Strhující podívaná, ale trošku moc zholywoodovaná, po některých scénách by lidi nevstali ani omylem, natož na řežiserův pokyn.

• 17.11.2013  08:10

Docela to ušlo, sice to nebylo moc hororové, ale mělo to děj a nemělo to nudné pasáže.

• 4.9.2013  18:09
    Iron Man 3 (2013)

Hmm, celé to bylo nějaké divné.... tak trochu od začátku až do konce, kromě asi 30 minutové akční pasáže která rozflákala všechno zajímavé na ironmanoj .... ale asi si to zaslouží aspoň 3 hvězdičky.

• 24.8.2013  14:28

Hvězdička za grafiku, druhá za pěkné herečky. Zbytek nestal za zlámanou grešli. Takže asi tak, no. PS: v 3D to vypadá ještě o trošku lépe, ale pořád ten příběh je podivnej.

• 13.8.2013  18:47
    Skyline (2010)

Celou dobu mi u toho filmu něco chybělo, a nakonec k tomu přibyla další věc... konec :D ten tam nějak zapoměli.

• 5.7.2013  14:43
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Super serial :) kolem 5-6 to trosku ztratilo kouzlo a 7-8 serie zase stala za to :)

• 17.6.2013  20:00

Docela pěkná podívaná která ale bohužel postrádala nějaký smysl.... a proboha, světelné roky jsou na měření vzdálenosti, ne času :-/

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15