Princezna ledu (2005)

Občas příliš naivně romantické, ale jinak to bylo dobré. Ale nic nadprůměrného od toho nečekejte, odemne 60%, zasloužených.

Písečná smrt (2009) (TV film)

To nejzajimavejšína filmu bylo když jsem zjistil že jeden ruční granát má stejnej učínek jako americký poručík opásaný sebevražedným pásem.

Mrtvý sníh (2009)

Uff, krvavý a dosti neuprosný horor který je dobrý na začátku a na konci ,bohužel ale prostředek je trošku slabší. Celkově tak 40%. PS: happiend v tomhle hororu nehledejte ;D

Zkažená úča (2011)

Oblíbenej Jason Segel mě pobavil zatímco Timberlake mě překvapil trapností své role, snad to tak měl ve scénaři :o) a chudinka Cameron Diaz se musela cítit při natáčení jako žehlící prkno :o))

Hledáme Ydol (2006)

Místama blbost a místama více než povedená komedie v pěkném obalu. Ve výsledku je to průměrná komedie s Hugh Grantem.

Ocelová pěst (2011)

Jedna z těch lepších sci-fi pohádek poslední doby která mě i mile překvapila. Ale na druhou stranu mě zase nenadchla natolik abych z ní měl pocit že se jedná o něco nadprůměrného. Takže 2 zasloužené hvězdičky.

Captain America: První Avenger (2011)

Pěkný film, drží se trošku nad průměrem jiných komiksových filmů. Takže vizualní stránka je super, hudební jak by smet a herce vybrali takové kteří odvedli svůj díl práce a na konec ještě doplnili zajímavý konec. PS: zajímavost... je to patriotickej film a jelikož jsme češi tak i pro nás se tam něco když je to všechno o američanech. V závěrečných titulcích je česká vlajka 3tí v pořadí hned za USA a Velkou Britanií.

Green Lantern (2011)

Pěknej filmek, má to všechno co správný film má mít a máto i správně podané, ale bohužel tam není nic navíc co by ho vytahlo do kategorie nadprůměr. Ale 3 hvězdičky jsou pčeci jen pořád průměr takže to neberte tak že je to něco špatného. Herecké obsazení je dobré a to včetně hereckých výkonu, příběh je díky komiksové předloze velmi akční a to vše zabalené do kráných vizuálních efektu za doprovodu kvalitního soundtracku.

Duna (1984)

Těžkéhodnotit tento film, na jednu stranu jsem četl román Franka Herberta a tak mě štve že si Lynch docela hodně užil ve výmyslech které tam nepatřili, na druhou stranu jsem hrál hru Duna, která toho zase měla hodně společného s tímto filmem. Takže ve výsledku jsem se rozhodnul pro 4 hvězdičky a zařazení mezi mé oblíbené filmy, přeci jen... Knížka mě vtáhla do víru čtení, film mě nadchnul pro sci-fi a hra pro pařanství.... vlastně bych mohl chtit odškodnění po Herbertoj za hodně ztraceného času :-D

Thor (2011)

Docela zajímavý příběh, s pěknými efekty a dobrými herci. 4 hvězdičky jsou zasloužené, jen možná těch klišé je tam moc, také některé věci tam občas působí divně, a tak ztrací šanci na tu pátou hvězdičku aby se stal nezapomenutelným snímkem.