numi

okres Karviná

Twitter: iMirek

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 26.3.2017  10:55

Skvělý střih, kamera i Affleck! Ale absolutorium zaslouží především naprosto dokonale zahraná a napsaná scéna setkání na ulici s kočárkem. Jeden z nej momentů posledních let.

• 20.3.2017  23:34
    Moonlight (2016)

Skvělá kamera. Jinak příliš zkratkovité v každé životní etapě, bez emocí a pro běžného tuzemského diváka až příliš vzdálené na to, aby si při podobně úsporné formě dokázal vcítit do příběhu či pocitů hlavního hrdiny. Oscar za nejlepší film? Politika, nic víc.

• 17.3.2017  21:03

Tak nějak mně přijde, že už jsem dlouho neviděl takhle prvoplánový film natočený především pro sběr cen. A možná i právě proto na mě fungoval. Tři a půl.

• 4.3.2017  23:26
    Pasažéři (2016)

Šedesát minut skvělé sci-fi atmosféry s uvěřitelnou romantickou linkou a třicet minut akčního braku smíchaného s nechtěně komickou slaďárnou.

• 5.2.2017  18:14

Gibson prostě za kamerou umí. Opět syrové až to člověka nutí odvracet zrak. A opět emotivní až se vám chce vstát a tleskat. A klobouk dolů především za totální zachycení atmosféry bitvy. Ta bezradnost, nahodilost a nesmyslnost války snad nebyla zachycena nikdy lépe.

• 5.2.2017  18:10

Nic extra, jen další dokument o broucích.

• 7.1.2017  16:49

Thriller ze staré školy!

• 7.1.2017  16:43

Je to jiné, ale to se dalo čekat a těžko to filmu vyčítat. Surovější a akčnější pohled do galaxie far far away, ve kterém jsou největší bolístkou naprosto nudné postavy. A to už je čehokoliv se zančkou Star Wars na pováženou. Ale přežít se to dá.

• 7.1.2017  16:40

Skvělý pohled do zákulisí, který občas naruší nějaký ten prvoplánově zrekonstruovaný rozhovor, který ruší atmosféru.

• 29.2.2016  00:21

Spielberg s Kamińskim jsou zárukou dokonalé vizuální a dobové podoby, což je hlavní devizou filmu. Je velká škoda, že Spielberg ale film o půhoďku nenatáhl - spousta věcí zůstala jen epizodně naťuknuta, nedotažena a zasloužila by si podporu dalších událostí či vedlejších příběhů (útok na dům, kabát, špiónova žena atd.). Především pak paradoxně Berlín působí méně nebezpečně než Amerika v úvodní pasáži... Celkově ale velký film hodný Spielberga.

• 29.2.2016  00:15

Fantastická kamera a skvělá hudba. Co se týká příběhu, bylo to už ke konci na mě až příliš mnoho štěstí v až příliš mnohu neštěstí.

• 17.2.2016  08:00
    Spotlight (2015)

Komorní investigativní drama, které nadchne svou dobovostí, hereckými výkony i stylem vyprávění, který se - tématu zneuživání dětí církevními hodnostáři navzdory - vyhýbá přehnanému moralizování a drží se v novinářsky informativní rovině. Díky Markovi Ruffalovi přeskočil jeho Mike Rezendes v pomyslném žebříčku nejcharismatičtějších žurnalistů i Clarka Kenta. O tři koňské délky.

• 15.2.2016  00:04
    Room (2015)

V rámci filmu mi nesedla změna v rytmu vyprávění, která v polovině nastala. Najednou se klouže jen po povrchu, skáče se v ději... ale Jacob Tremblay je úžasný - jedna nejtěžších a zároveň nejlépe zvládnutých dětských rolích za poslední dekédu.

• 14.2.2016  11:26

Gru a holky se posouvají více do karikaturní roviny, mimoňové skvěle odlehčují příběhovou linii a celkově jde o zábavný animák bez tupého a dětinského humoru.

• 14.2.2016  11:06

Zajímavý námět. Ale jinak rutina.

• 14.2.2016  10:41
    X+Y (2014)

Čitelná teen dramedie.

• 14.2.2016  10:05

Přímočařejší a napínavější než dvojka, ale chybí tomu šmrnc a nadsázka ve vyprávění z jedničky.

• 14.2.2016  10:03

Místy zdlouhavé a bez emocí, ale pořád tolkienovsky kouzelné. Tři a půl.

• 14.2.2016  09:42

Prostě další Mission: Impossible. Až tak dobré to je.

• 14.2.2016  09:41

Druhý nálev černého čaje. Hodněkrát vám to připomene dobrý dojem z jedničky, nic víc.

• 14.2.2016  02:49

Vše, co byste v pokračování SW chtěli mít, tam je. A nic navíc.

• 14.2.2016  02:46
    The Visit (2015)

Poctivý horor, který umí vylekat, pobavit i překvapit. Shyamalan ještě neřekl poslední slovo - a po tomhle filmu si troufám říct, že naštěstí...

• 14.2.2016  02:45
    Steve Jobs (2015)

Skvěle napsaná, natočená a zahraná konverzačka. Ale čekání na pořádný životopisný film o Steveu Jobsovi pokračuje i nadále.

• 14.2.2016  02:43
    Marťan (2015)

Chyběl mi tam snad jen Bruce Willis. A nějaká silná lovestory... takže jde vlastně o Armageddon pro generaci Y.

• 14.2.2016  02:41

Jak Tarantina moc nemusím, tak tohle je nejlepší Tarantino od Pulp Fiction.

• 14.2.2016  02:40

Sakra, tomuhle filmu roky opravdu ubraly na kouzlu...

• 14.2.2016  02:37

Dinosauři!!! A... to je vše.

• 14.2.2016  02:34
    Úkryt (2014)

Místy bohužel až moc na efekt, ale jinak relativně dobře natočené a napsané drama.

• 14.2.2016  02:24
    Spectre (2015)

Naprosto v pořádku. Tak akorát přitažené za vlasy, tak akorát nudné. Není to Skyfall, ale blíží se.

• 14.2.2016  01:19

Wow! Hudba, Benicio, akční scény jak z PS4ky a naprosto dokonalá první půlhodinka. Až jsem litoval, že se děj musí někam posouvat. Nejtemnější film od 7even, až tak dobré to je!

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31