Bratři (2009)

Herecky dokonalé, po všetkých stránkach ale len poctivé remeslo s dvoma skvelými scénami s Maguireom.(70%)

Kletba zlatého květu (2006)

V hlavných úlohách výstrihy Li Gong a pestrofarebné kostými inak ten film nemá dušu.

Saw: Hra o přežití (2004) odpad!

Neskutočne primitívny film ,ktorý sa snaží byť brutálny a znepokojivý ale hektolitre krvy ešte nutne nemusia znamenať skvelý thriller ,ktorý nemá atmosféru a v niektorých momentoch pôsobí ako tv seriál z produkcie HBO a ak sa k tomu pridajú miestami amatérske herecké výkony tak je vymaľované..bohužial na čierno

Až tak moc tě nežere (2009)

Príklad toho ,že kvalitné (čítaj zaujímavé) herecké obsadenie ešte nerobí dobrý film.S komédiou to nemá spoločné nič..na romantický film je to až príliš umelé a drámu si predstavujem inak (v prvom rade aj nejaké tie emócie a tie tu chýbajú) takže ten jeden špunt dávam za Jennifer Connelly a za stopáž,ktorá prekvapivo rýchlo ubehne.

Hairspray (2007)

Ehm asi som si myslel,že ak mám rád muzikály tak toto sa my bude páčiť a ehm výsledok je taký ,že okrem Walkena a Pfeiffer bolo všetko (od hlavnej hrdinky k Travoltovi ,cez hudbu a tanečné čísla) nevýrazné a nudné.

Hříšné noci (1997)

Najlepší film P.T Andersona ,ktorý má gule a pripomína mi najlepšie časy Scorseseho a De Palmy ...a áno Julianne Moore je ta najlepšia šťabajzna pod slnkom:)

Čínská čtvrť (1974)

Polanski valcuje za kamerou ,Jack Nicholson a Faye Dunaway pred nou a spoločne vytvárajú jeden z najdokonalejších a najlepších filmov aké som v živote videl...skvelá atmosféra ,perfektný scenár a geniálna hudba Jerryho Goldsmitha to je Chinatown . Odporúčam všetkými desiatimi (100%)

Únos vlaku 1 2 3 (2009) odpad!

Smiešny Travolta,smiešny Washington v nudnom filme ,ktorý som ani nemal síl dopozerať. Takto nejak vyzeral jeden z blokbasterov minulého roka?!

Magnolia (1999)

Najnudnejší 3-hodinový film aký som v živote videl....v tom filme sa nič nedeje ,všetci okolo seba sa navzájom ľutujú ,nadávajú a hovoria čo všetko vo svojom živote po.rali .

12 opic (1995)

Presne to čo som čakal som dostal a aj niečo naviac! Skvelý herci ,skvelý príbeh,skvelá hudba,skvelá atmosféra .....a dalo by sa pokračovať. Pripomína my to trocha Japonské Anime po Gilliamovsky.