Vetřelec ³ (1992)

Fincher nesklamal a ani neprekvapil , len podobne ako Cameron natočil iného Votrelca ,ktorého môžeme pokojne brať s odstupom času ako pekné zakončenie trilógie. K negatívam filmu pripisujem nevýrazný soundtrack ,digitálneho votrelca a nudné pasáže v druhej časti filmu. (75%)

Prci, prci, prcičky (1999)

Úkážka toho ako ma dokáže "film" urážať v celej svojej stopáži . Banda blbcov chce zasunúť len nemá kam a divák pri sledovaní rozmýšľa prečo sa na túto „komédiu“ vôbec pozerá keď pri nej vyložene trpí .

Legie (2010) odpad!

Vážne tak debilný scenár aby človek hľadal široko-ďaleko. Cameron pokojne mohol podať žalobu na vykradnutie jeho Terminátora a nikto by nenamietal . Strašná sračka roku 2010

Pravá a levá ruka ďábla (1970)

V hlavných úlohách sympatická dvojica a ich eskapády zasadené tentoraz do prostredia divokého západu . Je to ale na škodu veci ,pretože viac vystrielaného olova - menej bitiek a bolo by to ešte lepšie tak to ostáva na priemere .

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Film chladný ako politika sama a sklamanie ,pozitívom je pohľadná Julia Roberts,ktorej to fakt svedčí ,Tom Hanks a skvelý P.S.Hoffman .

Deník nymfomanky (2008)

Další film v ktorom sa hraje na umenie a je to skôr k smiechu :) Bez deja natiahnutá poviedka o jednej krave.

Samotáři (2000)

Postava Macháčka a pár skvelých hlášok ,inak je to zle odrozprávané, nevhodne použitá hudba a má to pár hluhých miest. Sklamanie

Batman - Gothamský rytíř (2008)

Svoj účel to splnilo, navnadilo to na TDK perfektnou animáciou , skvelou atmosférou a trocha slabšími príbehmi.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Jeden veľký krok vedľa, tažko povedať či som videl horší blokbaster ,ktorý v Máji nakopával sezónu ..nič nefunguje (soundtrack ,herci ,výprava, akčné scény, efekty) možno tie efekty a výprava pôsobia zo začiatku celkom ok ale ku koncu to aj s nimi ide veľmi dole . Rovnica tochto filmu je zhruba takáto:dialóg- akčná scéna-nudný dialóg-nudná akčná scéna-a dialóg a tento začarovaný kruh je tu až do konca .