Dobrá manželka - Série 7 (2015) (série)

Sedmá série už malinko trpí syndromem vyvařeného pytlíku čaje, opětovná personální škatulata, změny statutů a kandidatury na to či ono začínají krapítek nudit, ale bolestným za to budiž příchod Jeffrey Dean Morgana a jeho postavy přezíravého tajemného vyšetřovatele, taková trochu Kalinda v kalhotách. Závěr a dojemné "zmrtvýchvstání" jedné z nej postav je pak opravdovou lahůdkou a facka v posledních vteřinách zcela zasloužená.

Dobrá manželka - Trestní řízení (2015) (epizoda)

Alicia tak dlouho taktizovala a kombinovala, až se ucho utrhlo, ale nové dveře se tak otevřely a jimi vstoupila další silná postava: Lucca Quinn, budoucí sympatický pilíř Dobrého boje.

Dobrá manželka - Série 6 (2014) (série)

Bezmála do poloviny je to o nehty dík Caryho zatčení a člověk si chtě nechtě musí říct, jak málo stačí a kdeže je sako od Armaniho. Taky probační úřednice je snad sestra andílka z Přeletu. Série finišuje Aliciinou kandidaturou na státní návladní a opět je tu politický hnůj, který nemá mantinely. 0pustí nás další člen rodiny, bez kterého by tenhle seriál nebyl tím, čím je. Sbohem a šáteček, samurajko.

Narozena 1918 (2018) (TV film)

"Co se vám na něm líbilo? Nic. A čim váš upoutal? Ničim. Tak proč jste si ho vzala? Von když si něco umanul, tak nedal pokoj, dokud to nedostal." Výjimečná žena, z které čiší nakažlivá pohoda a upřímnost. Škoda toho postrkování do významných dat, poslechla bych si raději nášup nahodilých vzpomínek, třeba jak se děti těšily a stříhaly metr, kdy odjede taťulda do lázní a myši budou mít pré.

Dobrá manželka - Soud (2014) (epizoda)

Posledních pár dílů už to nebylo drama, ale thriller o to napínavější, oč víc vám postava za lán času přiroste k srdci. I když je Cary Agos právnický šampónek a Matt Czuchry herec nic moc, tak teď hrál jak o život kluka, co mu o život skutečně jde. A co mě ještě dostalo: ta neuvěřitelná loajalita a snaha přátel a kolegů mu zuby nehty pomoct. Já vim, je to jen jako :).

Dobrá manželka - Série 5 (2013) (série)

Pátá série se nese v duchu bojových rozdílení, Dobrá manželka vystrčí rohy a lokty a dá všem na známost, že s ní přestává sranda. Kalinda konečně ustupuje z výsluní a dojde k fatálnímu úbytku jedné z hlavních prima postav, přičemž lidi okolo se s tím na můj vkus vyrovnají příliš dobře a příliš rychle. Show must go on.

Aquaman (2018)

Trochu pohádka, trochu hloupůstka, trochu divočina, ovšem s úžasným vkladem fantazie kreativců a lidí, kteří tu dechberoucí imaginaci dokázali přeložit do okouzlujících vizuálních efektů.

Dobrá manželka - Divadýlko, vaše ctihodnosti (2014) (epizoda)

Když se s postavami dožijete páté série, máte je pod kůží a náhlá smrt vás prostě sebere, ať už je číkoli. V jedné chvíli jakoby se spoluhráčům v očích zračila skutečná bolest a beznaděj, jakoby to zapomněli hrát a začali to žít.

Kamu v Mexiku (2018) (seriál)

Tetované pohodové děvče v rámci časových možností dělá, co může, a mě to i dík nádherným záběrům kamery velmi baví. Nakřáplým sexy hlasem představí lokalitu, uvaří s místními, labužnicky ochutná a pak něco z ňamek transformuje do mantinelů českého trhu. Jen tak dál, holka, jsi skvělá a drž se svýho snu!