Anděl Páně (2005)

Ušlo to, námět je vcelku hodně dobrý, ale to provedení... Člověk si vzpomene na staré dobré československé pohádky, které nejsou tak roztahané a utahané, s nimiž je toto nesrovnatelné. Vzhled nebe mluví sám za sebe, který mi přijde vyloženě úchylný, vizuál defacto nikde. Trojan mi jako herec nesedí, spíš patří do reklamy na T-Mobile, kde mu to celkem jde, a i tak se zde zrovna u ostatních žádné herecké zázraky a orgie nekonají. Kdybych měl vybírat alespoň jednoho z herců, tak jedině Jiřího Dvořáka v roli čerta. Bartoška úplně otřesný v tom kostýmu a hudba podivná. Tečkou je naprosto zaříznutý světský závěr v kostele, zbytek si máme asi domyslet. Tohle se vám opravdu tolik líbilo?

Dvojníci (2016)

Mr. Fio banka (čti Kohák) kam vleze, to zmrví, ty jeho kecy a jednání jsou otřesný, ať už ve filmu nebo v reálu v televizi. Zbytek filmu je ale solidní a Ondra Sokol určitě umí, na kterém to všechno stojí. Hodně to bohužel zavání Partičkou, kterou mám rád, ale snažím se být nestranný. Jinak Berenika Suchánková a i Jana Bernášková jsou opravdu kočky. Být Ondrou, tak si ten polibek zahraju v divadelním představení místo něj. Na české poměry vcelku solidní film.

Nekonečný příběh 3 (1994)

Vzpomínáme (na první film). Režisér měl zůstat u řemesla hnusných jů-es-ej hambáčů.

Řachanda (2016) odpad!

Opravdu tuhle kravinu považuje někdo za normální pohádku? Nebo už ta televize všem zdegenerovala mozek na úroveň vařícího Babici s kečupem nebo důchodce blafajícího na návsi o telenovelách a Ordinaci...?!

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Pohled na StarWars ze strany obyčejných vojáků - rebelů. Film má velmi stabilní děj i příběh po celou dobu a posledních 20-30 minut je opravdu výborných se vcelku nečekaným koncem. Po celkovém propadáku ve formě černošského StarWars VII je film velmi milé překvapení a minimálně o řád lepší. Chybou ve filmu je malá propracovanost postav a rychlé přechody z planety na planetu. Přesto je však Rogue One velmi dobrý a patří mezi nejlepší filmy roku 2016.

Deadpool (2016)

Infantilní Deadpool má (bohužel) kecy puberťáka a (překvapivě) vypráví, dělá si prdel z X-Menů a ostatních Marvelovek, jeho následníka Wolverína a i sám ze sebe, i konkrétně Reynoldse, dokonce nám tu bonmotuje jak Zeman. A Zeman od Marvellu, to už je něco...! Ale pozor, puberťácká hudba mimochodem stojí za nic. ***

Krotitelé duchů (2016)

Hmm, spíš Krotitelky hňupů ne? Hrozná vykrádačka, včetně hudby i samotné Sigourney na konci. Feministka opravdu nikdy nebudu a ani žádnou nechci doma. Uječená (čekedap) černoška a přiteplený recepční (Thor) s IQ tykve vše podtrhují. Film zachraňují od totálního průseru jen Bill Murray a zrzavá Kristen Wiig. 50%