Ninja (2009)

Tak teda, jsem mile překvapen a dokonce nadšen. Příběh film rozhodně má, je jednoduchý a celkem zajímavý. Hlavní je, že film má opravdu velké množství akce, především soubojů. Mám rád filmy s ninjovskou tématikou. Scott Adkins zde má dost soubojů a skvěle ukazuje své bojové umění. Nejen mečem, ale i skvělé souboje tu má. Co se týče režie, technické stránky a tak dále - tohle všechno je na vysoké úrovni. Prostředí filmu bylo na béčko slušné. Hudba dobrá. Vytknul bych možná trochu to, že bylo dost soubojů přehnaných a někdy až moc rychlých, ale to velký problém není. Herecké obsazení bylo dost dobré. Toto jsem absolutně nečekal a jsem rád, že můžu dát slušnému béčkovému filmu plný počet hvězd. Škoda, že nebyl film delší, dalo se z toho vytěžit více, ale nevadí. Mé celkové hodnocení je 90% = *****

Atlas mraků (2012)

Shlédnuto v kině. Dobře, že jsem se nakonec rozmyslel a šel na tohle do kina. Jedná se o neskutečný snímek, který byl fantasticky zrežírován, neviděl jsem žádnou technickou chybu. Všech 6 příběhů - všechny se povedly, možná 1 byl slabší, ale jen o trochu. Líbilo se mi střídání z jednoho příběhu do druhého. Příběhy měly vše: Napětí, emoce, nostalgii, akci, také humor a velmi dobré hlášky a výborné vtipné momenty. Herecké obsazení bez chyby. Tom Hanks hrál dobře, ale ještě víc mě bavil Jim Broadbent - neskutečný komik a zahrál prvotřídně. Obával jsem se, že film nepochopím, ale pochopil jsem ho z velké části. Nějaké mezery mám, ale o nic většího nejde. Nuda ve filmu rozhodně nebyla. Hudba, či soundtrack parádně vytvořen, bez chyby. Možná větší propojenost jsem nenašel - jen detail to je. Takže ve výsledku parádní podívaná. Už se těším, až si to na DVD zopáknu. A délka filmu mi starosti rozhodně nedělala. Byla akorát - i bych uvítal větší délku. Bavili mě veškeré příběhy a scény, tak jsem byl nadšený a chtěl jsem víc a víc. Takže mé celkové hodnocení je 99% = *****

Sheep Impact (2011) odpad!

Jsem velký fanoušek Stevena Seagala, i jeho novějšách filmů, které dokáži řádně ocenit. Ale tohle byla ubohá trapárna, kdy jsem se nemohl ani jednou zasmát. Divím se, že na tohle Steven nastoupil, aby to natočil. Ale co, beru to jako úlet. 0% = odpad!

Josef a Ly (2004) (seriál)

Kdysi jsem tenhle seriál docela s oblibou v televizi sledoval a docela mě chytnul. Je to sice takové hloupoučké pro děti, ale i tak to dokázalo zaujmout. Šlo především a mezilidské vztahy, vtipné scény a silnou dětskou nostalgii. I herecké obsazení nebylo špatné. Takže docela příjemný sedmidílný seriál. Hodnotím na slušných 66% = ***

Únos domů (2002)

Vojtěch Kotek mě zde nebavil, krom toho ve filmu bylo dost nedořešeností a herecké obsazení také nebylo nejlepší. Přesto to mělo příběh, sice ne tak dobrý, ale zaujal. To je asi tak to nejlepší ve filmu. Jinač celkem nuda. Takže podprůměr. Hodnotím tak na 38% = **

Odpadlík (1992) (seriál)

Docela příjemný seriál na který jsem se velmi často díval, především v dětství. Lorenzo Lamas hrál výborně. Díly byly zajímavé, nenudili. Pecka to není, ale stará klasika na kterou se dalo dívat. Celkově dobrý nadprůměr. I hudba se mi dost líbila. Takže hodnotím na slušných 69% = ***

Ro(c)k podvraťáků (2006) odpad!

Tak tohle se silně nepovedlo. Dvojka Jiří Mádl a Vojtěch Kotek a tohle ? Snowboardáci a Raftáci byly skvělé filmy. Tohle je bohužel úlet. Známé herci a stejně nic extra. Vojtěch Kotek, kterého nemusím mě zde akorát naštval svoji vzhledovou vizáží. Ani Mádl to nezachránil. Příběh nulový, vtipné scény za moc nestojí, takže ve výsledku bohužel silný propadák. Hodnotím na 1% = odpad!

Rafťáci (2006)

O dost lepší jak podobná komedie se stejnou hereckou dvojkou Snowboardáci. zde bylo více vtipných scén a také lepší prostředí filmu. Herecké obsazené bylo rovněž dobré. Nejvíc mě bavil Oldřich Navrátil, který hrál přímo dokonale. Výhrady by se tu našly, ale moc jich nebylo. Vojtěch Kotek mi to nějak nevadil - nato, že ho nemusím. Dobré písně, dobrá hudba. Takže ve výsledku menší český trhák. Hodnotím na zasloužených 92% = *****

Snowboarďáci (2004)

Hodně vydařená česká komedie, kde mě dvojka Vojtěch Kotek a Jiří Mádl dost zaujaly. Sice Kotka moc nemusím, ale nevadí. Vtipných csén zde bylo dost a i měl film dobrou atmosféru. herecké obsazení bylo dost dobré. Nejvíc mě bavil herec Jiří Langmajer, který zde neměl chybu. Nějaké výhrady by se našli, ale moc jich není. Celkově film vidím na slušných 84% = ****

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Docela dobrá komedie, kde opravdu funguje herecká dvojka Brad Pitt a Angelina Jolie. Skvěle hláškujou, hodí se k sobě. Vtipných momentů je zde dost. Nevadí mi ani dlouhá délka filmu. Akce tu je taky a je perfektně natočená. Avšak bohužel je dost přehnaná, zejména konec filmu se mi moc nelíbil a byl přehnaný. Jinač to ale jde, žádný velký problém nemám. I hudba byla dobrá. Takže celkově hodnotím na dobrých 75% = ****