Kočičky (2020)

Akože niektorí to ani nevideli a už hneď píšu o pedofilnom filme a hnuse a podobne.  No vážení mudrci točia sa aj horšie filmy s touto tematikou. Dospievanie mladých dievčat z nie moc dobrých rodín,  zrada tkz. kamarátov a nejaké tie tance. Nič pedofilne v zasranej show Česko Slovensko má talent ich zažijeme viac a nikto sa nesťažuje. Ale k veci. Film sa zdal v pohode, ale mňa nudil. Scéna so žehlenim vlasov či zničenie svojej rivalky mi prišli celkom dobré ale ako celok to moc nedrží.  Nejedná sa podľa môjho názoru o nič kontroverzné no k snímku sa viac nevrátim.

Triumf vůle (1935)

(1001)  Po filmovej a dokumetarnej stránke nie je čo vyčítať Leni to s kamerou vedela ale keďže sa jedná o nacisticku propagandu ktorá sa mi absolútne hnusi a ako odporca fašizmu a celkovo Hitlera a iných debilov hodnotiť nemôžem

Zelený rytíř (2021)

Nekompromisný, pôsobivo vyzerajúci film, pohybujúci sa presne na hranici nudného artu. Verzia s anglickými hercami z roku 1984 síce nebola tiež extra ale aspon bola trochu naivná a zábavná. Tu som nechápal o čo ide tvorcom či unudiť ma k smrti alebo pôsobiť to malo ako umenie? Kvôli finálnej scenáristickej slučke som nedal menšie hodnotenie , ale určite sa k tomuto snímku vracať nebudem nikdy.on vlastne aj zapadne prachom dejín kinematografie ako jeho predchodca.

Vozka smrti (1921)

(1001)  Silný film i v tejto dobe . Scéna keď sa hrdina prebúdza o polnoci ako duch a čaká ho smrtka na voze patrí k silným zážitkom. A už konečne viem skadiaľ Kubrick ukradol scénu so sekerou a dverami do filmu Shinning

Za zvuků hudby (1965)

(1001) Jeden z klenotov kinematografie a aj keď muzikály moc nemusím bolo to fakt milé, sladké a kúzelné a prekvapivo aj keď kyčovite a naivné fakt sa mi to páčilo.

Kočky (2019) odpad!

Skutočne otrasné a to mám mačky ako zvieratá rád no po tomto sa mi asi zhnusia

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Pre mňa jasný plný počet hlavne kvúli starým príbehom tie nové ani nepočítam

Alf - Alfovy výjimečné Vánoce: část 1. (1987) (epizoda)

Tu treba zabudnúť na zábavu nič smutnejšieho a dojímavejšieho som dlho nevidel proste tento diel ma vždy dojal k slzám už v mladých časoch aj dodnes je strašne depresívny a smutný

Alf - Alfovy výjimečné Vánoce: část 2. (1987) (epizoda)

Třicet případů majora Zemana - Studna (1978) (epizoda)

Absolútne nezabudnuteľná a skoro až hororová časť kde starý Brúna ma mátal vo snoch už od detstva. Dodnes sa z najlepšieho dielu série vznáša strach a vrýva sa pod kožu.