Rush: Beyond the Lighted Stage (2010)

RUSH som moc nepoznal snád len albumy 2112 a Signals tie mi nikdy ani nejak nerezali a nikdy som ich nepochopil lenže doba sa mení a časom človek zistí aká je to skvelá kapela a potom ulietavaš na celej diskografii no snád okrem pár výnimkov v 80 rokoch tie albumy už boli veľa aj na moj vkus ostatne v tomto dokumente to hovoria aj sami chlapci z kapely :-)Myslím že tento dokument je nahraný skvelo kapelka je úplne pohodová a dodnes sa divím že ešte nie je v Rockovej sieni slávy myslím že by sa to už mohlo napraviť:Skvelý dokumnet

Star Trek VI: Neobjevená země (1991)

Moja najoblúbenejšia čast zo série starej posadky lode Enterprise! Skvelé zakončenie !Intrigy, spiknutie, zrady a akcia!Myslím že zmena režiserov oproti predchadazjúcim sériam prospela !

Zita na krku (2011) (seriál) odpad!

Jedna veľká markizácka sračka!!

Svět podle Mallory (2010)

Skvelá Kristen Stewart v tomto filme dokazuje aká je dobrá herečka!!Gandolffini a Mellisa Leo na tých je tiež radosť sa pozerať inak príbeh nie je nič extra ale tie herecké výkony to fakt vyzdvihnu!SKristen je proste sexi !

Barbar Conan (2011)

Zase tu máme jeden z velmi zlých filmov úplne bez šťavy, bez nápadu, s velmi slabým dejom, chaotický scenár a nezvládnuté bojové scény !Už na začiatku ked som videl ako mladý 20 kilový zasran odsekne hlavy piatim velkým bojovníkom vedel som že toto bude velký pruser!Zlatý Arnold a ešte aj nezabudnutelny soundtrack tu je ešte aj toto velmi zlé:-(Jason Mornoa je síce ako Canan celkom v pohode , ale to nemože zachrániť tento film!Premna jeden z najhorších snímkov tohto roku !!

Rockmánie (1994)

Moja obľúbená rocková komédia ktorú stále dávali na programe VTV :-))Ten dabing bol skvelý nezabudnem na tie hlášky že ideme sa hrať na ponorku alebo blue oyster hraju sladak :-)A Tuck prizdisráč v podaní dnes už uspešného Clifton Collinsa Jr.:-)

Sucker Punch (2011)

Pre mne nehorázna hatlanina a guláš akože z takýchto filmov som už vyrástol neohromili ma ani tie PC triky bez ktorého sa už takéto filmy ani neobídu a hlavne bolo to úplne nesmyselné!Zack Snyder tentoraz šiel trochu viac mimo mna toto by ma bavilo možno ako násťročného ale dneska mi to príde doslava nudné a trápne !Hodnotím len fakt možno trochu skvelú myšlienku , pekné mladé dievčatá, skvelý soundtrack A Scotta Glenna inak fakticky nezájem !

Siegfried (2005) odpad!

Nemám rád tento druh humoru vlastne akého humoru niekedy mi to pripadá ako keby scenár písali opice!Hrozné niečo !

Sanctum (2011)

Sanctum síce nie je žiadny zázrak , ale myslím že si u milovníkov dobrodružných snímkov nájde svojich fanúšikov.Svet podzemných jaskýň je úchvatný a jedinečný.Sanctum vás vezme na zaujímavú výpravu je plná nešťastia a smrti no ale pripomína nám ako dokáže človeku záležať na živote nech už bojuje s čím koľvek v tomto filme je zabíjákom príroda.Klaustrofobické scény sú fakt natočené takým spôsobom že strácate dych spolu s hlavnými hrdinami jediné čo mi na celom filme vadilo boli priblblé dialógy , ale po polhodine som sa celkom do filmu zadíval.Sanctum je celkom príjemná zábava.

Zkažená úča (2011)

Na úvod hned len napíšem že Cameron Diaz je v tejto úlohe nepresvedčivá vôbec sa do nej nehodí !!A aj tak si myslím ako keb yhrala samu seba zlatokopka,feťačka,alkáčka proste nemala čo hrať možno !Za celý film som sa zasmial možno 2 krát inak fakt nič zaujímavé len to že vlastne podvodom budete obľúbení toto sa môže páčiť akurát tak nejakím mladých žiakom ale mna to neoslovilo!