Velká filmová loupež (1986)

Dvaja nosáči a video a skvelí českí herci len k úcty k Lipskému inak film moc nepobaví !

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Kedy to už skončí konečne ???Z tých spevákov aj tak poriadne nikto neuspel !!Trapošina ako hrom!

Varieté (2010)

Nie som zrovna na takéto tipy filmov a aj príbeh je asi predvidateľný a jednoduchý ale musím uznať že Christine Aguilere to proste sluší je sexi , má skvelý hlas a dokonca na debut to aj dobre zahrala no a tá tanečná choerografia je na výbornej úrovni !Jasné nie je to film pre chlapov aj ked pozerať sa na tolko sexi tanečnic nenechá asi nijakého chladným samozrejme až na starú Cher :-))Aj ked herečka je skvelá!

The Horseman (2008)

Smutné,drsné ,brutalné a kruté zároven a tá temná atmosféra celému filmu dodáva dobrú depresiu !!Jedna z najkrvavejších revenge v historii filmu akú som videl !!

Moucha 2 (1989)

Oproti jednotke veľmi slabé možno keby sa toho ujal Cronnenberg tak to vyjde , ale viac ako polka filmu je v podstate nuda a na konci sa to trochu rozbehne a tie vyvraždovacie scény sú aj trochu brutálne najmä tá s tým výťahom alebo kyselinou mi utkvela v pamäti .Inak aj Eric Stolz stojí za to len fakt škoda slabého scenára až tak som sa nedesil z toho ako u prvého dielu !

Navždy (1989)

Steven si potreboval odpočinuť od svojich trhákov a natočil priemerný pekný romantický film trochu s prvkami fantázie a celkom v pohode.Skvelí herci dialógy na úrovni a pekne sa na to pozerá dokonca aj tie akčné scény s lietadlami sa dajú !Myslím že Steven nenatočil nikdy zlý film !!

Piraňa 3D (2010)

Nečakal som teda žiadnu slávu ale film je celkom slušný miestami až brutálny teda masaker na tej disco akcii na vode ma priam šokoval alebo zopár fakt nechutných scén ladené čiernym humorom !Jeden z tých lepších eko horrorov plný krvi a krásnych sporo odetých pornohviezd a herečiek , ...ktoré tu dlhú životnosť nemajú !Čeluste od Spielberga to aj tak nikdy neprekoná !

Fighter (2010)

Skvelá boxerská dráma podľa skutočnosti , ktoré tu už síce boli veľa ale oplatí sa pozrieť.Mark Wahlberg nie je síce zlý herec , ale tu to jasne vidno že Christian Bale ho prehráva na celej čiare a zase len dokazuje že patrí právom medzi najlepších hercov sučastnosti !Už len kvôli nemu sa to oplatí pozrieť !!

Gacy (2003)

Slabý priemer od začiatku do konca /Mark Holton inak skvelý výkon viac nič )