Elitní zabijáci (2011)

Zopár najomných zabijákov v podaní J.Stathama, R.De Nira a C.Owena si možno s členmi S.A.S. vo filme poradí ale proti tak nešikovnému režisérovi a nedokonalému scenáru nemá vôbec šancu.Film nepôsobí vôbec ako akčný ani ako thriller, dej sa brzdí nejakými blbými flashbackmi a až na zopár nahánáčiek v aute a pár bitiek je to jedno veľké nuda.I napriek tomu že sa točia takéto béčka , ktoré sa hodia rovno do kartónového obalu DVD z PNS stánku vedia predsa trochu aj zaujať.Samozrejme žiadna sláva to nie už len kvôli De Nirovi , ktorý má doma dvoch Oscarov a takýto úlet si môže dovoliť sa to oplatí vidieť.A Jason Statham týmto filmom bohužial dalej rozširuje svôj klasický už nudný drsnácky potencionál.Možno si to pozriem ešte raz za pol roka doobedu na nejakej komerčnej televizii ˇ,pretože určite sa tam skoro dostane takýto film.

Legendy popu (2011) (pořad)

Taká spomienka na staré hity dneska aj tak nič poriadne nie je na našej scéne všetko sa len opakuje ale to prevedenie že sa všetci tvária doležito a tie prevedenie skladieb v podaní iných spevákov no dosť trápne čisto umelé!!A kde je Team, Vidiek,Metalinda čo boli moc tvrdí na túto reláciu?? :-))Alebo si myslím že kašlali na toto

13 samurajů (2010)

Môžme to trochu brať ako odkaz na klasiku 7 samurajov , ale ako vidím je to zase len remake filmu z roku 1963 čo nemení nič na kvalite tohto skvelého zážitku.Je síce pravda že ten hodinový masaker je viac ako nereálny a preto hodnotím viac tie prvé hodiny filmu.No napriek tomu musím svoje hodnotenie zvýšiť aj kvôli tomu kľudnému hnusnému záporákovi , ktorý má obľubu sekať končatiny !!Dosť drsný film !!Ale čo sa dá čakať od režiséra Takashi Miike /Ichy The killer,Keby to nebol remake hodnotím viac i napriek tomu je vydarený

Byl jsem při tom (1979)

Totálný výsmech Ameriky alebo Petter Sellers vo svojej najlepšej roli !!Príjemné ukončenie jeho kariéry !

Hlídač mrtvých (1997)

Originál je oveľa lepší !!Nechápen načo ten istý režisér točil remake svojho filmu ale asi pre blbých amíkov , ktorí to inak europsku tvorbu neberú.Potešía hlavne herci , niektorí sa stali až časom hviezdami /Graham,Brolin/ ale film je najlepší len v nemocnici inak moc nefunguje a vraha spoznáte už na začiatku.Radšej originál ,

Rush: Beyond the Lighted Stage (2010)

RUSH som moc nepoznal snád len albumy 2112 a Signals tie mi nikdy ani nejak nerezali a nikdy som ich nepochopil lenže doba sa mení a časom človek zistí aká je to skvelá kapela a potom ulietavaš na celej diskografii no snád okrem pár výnimkov v 80 rokoch tie albumy už boli veľa aj na moj vkus ostatne v tomto dokumente to hovoria aj sami chlapci z kapely :-)Myslím že tento dokument je nahraný skvelo kapelka je úplne pohodová a dodnes sa divím že ešte nie je v Rockovej sieni slávy myslím že by sa to už mohlo napraviť:Skvelý dokumnet

Star Trek VI: Neobjevená země (1991)

Moja najoblúbenejšia čast zo série starej posadky lode Enterprise! Skvelé zakončenie !Intrigy, spiknutie, zrady a akcia!Myslím že zmena režiserov oproti predchadazjúcim sériam prospela !

Zita na krku (2011) (seriál) odpad!

Jedna veľká markizácka sračka!!

Svět podle Mallory (2010)

Skvelá Kristen Stewart v tomto filme dokazuje aká je dobrá herečka!!Gandolffini a Mellisa Leo na tých je tiež radosť sa pozerať inak príbeh nie je nič extra ale tie herecké výkony to fakt vyzdvihnu!SKristen je proste sexi !

Barbar Conan (2011)

Zase tu máme jeden z velmi zlých filmov úplne bez šťavy, bez nápadu, s velmi slabým dejom, chaotický scenár a nezvládnuté bojové scény !Už na začiatku ked som videl ako mladý 20 kilový zasran odsekne hlavy piatim velkým bojovníkom vedel som že toto bude velký pruser!Zlatý Arnold a ešte aj nezabudnutelny soundtrack tu je ešte aj toto velmi zlé:-(Jason Mornoa je síce ako Canan celkom v pohode , ale to nemože zachrániť tento film!Premna jeden z najhorších snímkov tohto roku !!