Rockmánie (1994)

Moja obľúbená rocková komédia ktorú stále dávali na programe VTV :-))Ten dabing bol skvelý nezabudnem na tie hlášky že ideme sa hrať na ponorku alebo blue oyster hraju sladak :-)A Tuck prizdisráč v podaní dnes už uspešného Clifton Collinsa Jr.:-)

Sucker Punch (2011)

Pre mne nehorázna hatlanina a guláš akože z takýchto filmov som už vyrástol neohromili ma ani tie PC triky bez ktorého sa už takéto filmy ani neobídu a hlavne bolo to úplne nesmyselné!Zack Snyder tentoraz šiel trochu viac mimo mna toto by ma bavilo možno ako násťročného ale dneska mi to príde doslava nudné a trápne !Hodnotím len fakt možno trochu skvelú myšlienku , pekné mladé dievčatá, skvelý soundtrack A Scotta Glenna inak fakticky nezájem !

Siegfried (2005) odpad!

Nemám rád tento druh humoru vlastne akého humoru niekedy mi to pripadá ako keby scenár písali opice!Hrozné niečo !

Sanctum (2011)

Sanctum síce nie je žiadny zázrak , ale myslím že si u milovníkov dobrodružných snímkov nájde svojich fanúšikov.Svet podzemných jaskýň je úchvatný a jedinečný.Sanctum vás vezme na zaujímavú výpravu je plná nešťastia a smrti no ale pripomína nám ako dokáže človeku záležať na živote nech už bojuje s čím koľvek v tomto filme je zabíjákom príroda.Klaustrofobické scény sú fakt natočené takým spôsobom že strácate dych spolu s hlavnými hrdinami jediné čo mi na celom filme vadilo boli priblblé dialógy , ale po polhodine som sa celkom do filmu zadíval.Sanctum je celkom príjemná zábava.

Zkažená úča (2011)

Na úvod hned len napíšem že Cameron Diaz je v tejto úlohe nepresvedčivá vôbec sa do nej nehodí !!A aj tak si myslím ako keb yhrala samu seba zlatokopka,feťačka,alkáčka proste nemala čo hrať možno !Za celý film som sa zasmial možno 2 krát inak fakt nič zaujímavé len to že vlastne podvodom budete obľúbení toto sa môže páčiť akurát tak nejakím mladých žiakom ale mna to neoslovilo!

Happy End (1967)

To snad ani nie je možné niečo tak originálne natočiť v tej dobe!Lipský predbehol svoju dobu týmto filmom skvelý Menšík a tie dialogy ako všetko pekne zapasovalo !Jeden z klenotov českej kinematografie film samozrejme pobaví nie každého ale skúste ho pochopiť !

Cosby Show (1984) (seriál)

Mne ten jeho humor prišiel dosť trápny akože oproti iním americkým sitcomom dosť suché !Niektoré gagy celkom ušli a hlavne Lisa Bonet bola sexi :-)

Poslední akční hrdina (1993)

Poznáme aj vatšie blbosti od Arnieho mna ten nápad celkom pobavil !Aj Stallone ako Terminátor :-)

Hnus (1965)

Po tomto filme si dám pozor na tiché ženy :-)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Zrada,intrigy,vojna,sex,násilie,skvelá atmosféra skvelý dej,skvelí herci a skvelý scenár to všetko tento seriál obsahuje a u mńa sa zaraduje medzi najlepšie seriály akié som mohol vidieť !!Už sa teším na dalšie pokračovanie !