Jeden musí z kola ven (2011)

Určite nie film pre každého človek si k nemu musí nájsť cestu každopádne čo ma potešilo sú skvelí herci a pekný scenár , ktorý vás donúti to všetko sledovať chyba by bola už len keby ste na chvíľu stratili čo len minútku z filmu pretože každý detail je dôležitý a to ma práve neodradilo od sledovania.Každopádne pekná práca , ale pravdu povediac mal som trochu vatšie očakávania.

Love (2011)

No slovenský film to nevytiahol ani teraz aj keď si myslím , že sa ich natáča dosť ,ale toto snádˇ tvorcovia ani nemysleli vážne.Každý filmový fajnšmejker si takýto film zaradí na koniec rebríčka už len kvôli tým priblblým sladkým dialógom , ktoré budú žrať hádam len násťročný inak to nevidím.Keby nás istá komerčná televízia neoblbovala svojimi debilními seriálmi aj by som to bral , ale stretnete sa tu úplne ale úplne so všetkými hercami z Ordinácii, Panelákov, Zít na krku a hádam aj zo Superstar:-)Pôsobí to strašne blbo najmä keď poniektorí nevedia ani hrať/Nemtuda,Tina/ a nejaké tie hodiny herectva by im nezaškodili.Takže samozrejme na zahraničnú tvorbu to nemá ani najmenšiu šancu a nejakých dobrých scén je strašne málo skoro žiadna ale nadávok je tam neúrekom čo už taký asi sme ten náš slovenský národ a ak sa niekto na tom baví tak ja nie.Brať to ako nejakí vydarený film môžu snáď len nejakí pubertálni výrastkovia alebo nejaké násťročné slečny my normálnejší sa na to vykašleme.Aby som len nekritizoval sú tu veci , ktroé si zapamätám ako napr.vyznanie lásky medzi dvoma "Ty si ale dobrá jebačka " alebo "Som spuchnutá ako Kelly Osbourne.A samozrejme Kristína nám ukáže kozy takže to je asi tak všetko z tohto filmu čo ma zaujalo,Veľmi zlé takto sa to nerobí !

Pařba v Bangkoku (2011)

Po druhýkrát to už nie je vôbec vtipné , kedˇtak rozmýšľam vtipné to nebolo vôbec .Najlepší herec z celého filmu je tá malá opička a nejaká najlepšia hláška alebo niečo čo by si človek zapamätal z filmu??Vlastne nič všetko tu už bolo dúfam že nebude trojka , ale asi hej ved peniažky treba a amíci sa budú baviť aj ked to bude 10 krát a to isté!!

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Blbá blondatá moderátorka , ktorá dáva blbé otázky a ešte plno našich ksichtov akože celebrit , ktoré vidno každý den!!Koho zaujíma čo kto kedy zjedol a čo kedy vypil a ským si to rozdáva??Totálna ôbohosť

Věc: Počátek (2011)

Sprvu ked som sa dozvedel , že sa chystá tento film už som ho odpisoval kedže som myslel že sa bude jednať o remake Carpenterovej klasiky z roku 1982.O to viac som sa potešil že sa jedná o prequel a o celkom vydarený. Máme už vymoženosti na lepšie efekty a triky a to možno oproti staršiemu filmu stráca na originalite čo sa týka však dusnej atmosféry a napätia , že kto je nakazený a kto nie tak tu to tiež celkom funguje. Som spokojný čakal som trapas, ale myslím že na začínajúceho režiséra je to skvelo odvedená práca a samozrejme pekne ukončená.Určite odporúčam hned si pozrieť za týmto klasickú Vec.

Elitní zabijáci (2011)

Zopár najomných zabijákov v podaní J.Stathama, R.De Nira a C.Owena si možno s členmi S.A.S. vo filme poradí ale proti tak nešikovnému režisérovi a nedokonalému scenáru nemá vôbec šancu.Film nepôsobí vôbec ako akčný ani ako thriller, dej sa brzdí nejakými blbými flashbackmi a až na zopár nahánáčiek v aute a pár bitiek je to jedno veľké nuda.I napriek tomu že sa točia takéto béčka , ktoré sa hodia rovno do kartónového obalu DVD z PNS stánku vedia predsa trochu aj zaujať.Samozrejme žiadna sláva to nie už len kvôli De Nirovi , ktorý má doma dvoch Oscarov a takýto úlet si môže dovoliť sa to oplatí vidieť.A Jason Statham týmto filmom bohužial dalej rozširuje svôj klasický už nudný drsnácky potencionál.Možno si to pozriem ešte raz za pol roka doobedu na nejakej komerčnej televizii ˇ,pretože určite sa tam skoro dostane takýto film.

Legendy popu (2011) (pořad)

Taká spomienka na staré hity dneska aj tak nič poriadne nie je na našej scéne všetko sa len opakuje ale to prevedenie že sa všetci tvária doležito a tie prevedenie skladieb v podaní iných spevákov no dosť trápne čisto umelé!!A kde je Team, Vidiek,Metalinda čo boli moc tvrdí na túto reláciu?? :-))Alebo si myslím že kašlali na toto

13 samurajů (2010)

Môžme to trochu brať ako odkaz na klasiku 7 samurajov , ale ako vidím je to zase len remake filmu z roku 1963 čo nemení nič na kvalite tohto skvelého zážitku.Je síce pravda že ten hodinový masaker je viac ako nereálny a preto hodnotím viac tie prvé hodiny filmu.No napriek tomu musím svoje hodnotenie zvýšiť aj kvôli tomu kľudnému hnusnému záporákovi , ktorý má obľubu sekať končatiny !!Dosť drsný film !!Ale čo sa dá čakať od režiséra Takashi Miike /Ichy The killer,Keby to nebol remake hodnotím viac i napriek tomu je vydarený

Byl jsem při tom (1979)

Totálný výsmech Ameriky alebo Petter Sellers vo svojej najlepšej roli !!Príjemné ukončenie jeho kariéry !

Hlídač mrtvých (1997)

Originál je oveľa lepší !!Nechápen načo ten istý režisér točil remake svojho filmu ale asi pre blbých amíkov , ktorí to inak europsku tvorbu neberú.Potešía hlavne herci , niektorí sa stali až časom hviezdami /Graham,Brolin/ ale film je najlepší len v nemocnici inak moc nefunguje a vraha spoznáte už na začiatku.Radšej originál ,