To (1990) (TV film)

Pre mňa najlepšia kniha od Stephena Kinga film už oveľa menej nedá sa to dostať do filmu to čo som pocitoval počas čitanie celkom hrubej knihy!Aj napriek tomu nebola to až taká katastrofa niektoré scény vcelku ušli snad len ten pavuk na konci bol až priliš nerealistický!!

Sám proti teroru (1988)

Jeden z tých lepšých filmov s Chuckom!Celkom slušná krimi!

Johnny Mad Dog (2008)

no neviem tešil som sa ,že to bude niečo na sposob Mesto bohov,ale tento film mu nesiaha ani po členky!Netvrdím,že to bola katastrofa ,ale pozerať sa na povstalcov ,ktorý chodia z domu do domu vyvreskujú a strielaju každého ma akosi nebaví!je smutné,že je to v podstate reálne no z filmu sa dalo vyťažiť teda oveľa viac.Sklamaný som bol nezostala mi ani nejaká pamatihodná scéna proste vyšumelo mi to rýchlo z hlavy najhoršie je ,že film postrádal akosi dej a to je dosť doležité!Vidím,že hodnotenia sú tu dosť dobré no ja sa k tomu nepridám nudil som sa!

Smrtící úder (2008)

Dosť slabý scenár a herecké výkony sú tiež tak na zažmúrenie jedného oka aj ked Mickey je dobrý škoda že vatšinou mlči celý film a sem tam ked niečo povie tak to ma pripadať ako múdra hláška!Dej je ale jedoduchý proste videli ma a idem za nimi nechávam za sebou mrtvoly a nakoniec aj tak zle skončím to tu už bolo!A miešať do príbehu teda thrilleru vzťahy manželské to mi akosi nesedelo raz najomný zabijak niekoho odbachne a hned na to sa rieši problém v manželstve ehmm to tu nepasuje teda!A najviac ma pobavil Thomas Jane v tom obchode čo si šiel po pivo detail síce,ale vidno že je asi alkáč lebo to pivo držal stále až do auta nedbiac na to že po nom strieľa maniacky zabiják!:-)to ma pobavilo teda!Nič dávam bodku za Rourka a bodku aj za toho jeho parťáka oseph Gordon-Levitta.ktorý mi sice liezol na nervy celý film,ale mal niečo do seba a určite časom sa ako herec uplatní!!

Slunce, seno, erotika (1991)

Najslabší diel!!!To som sa nezasmial možno len raz tu už dochadzali nápady a aj humor už bol dosť trápny a očakávaný!!Slabééé!

Patologie (2008)

Úchylné a nudné čo viac dodať??Aha ešte raz úchylné a nudný scenár ak chcel režiser niekoho šokovať nepodarilo sa mu to teda!bol som skor znechutený z hercov aj z celého filmu jediné čo stojí možno za to ale aj to s prižmurením oka je ten uchylný doktor Jake Gallo a možno aj ten čudný záver filmu! Film ktorý sa zabudne okamžite ovšem ak niekto nepatrí medzi uchylných:-)

Terminator Salvation (2009)

Terminator je skvelá séria,ale mala byť podľa mna už ukončená.Štvrtý diel je podľa mojho názoru najslabší a to právom!Nehovorím že sa jedná o katostrofu,ale so sériou to nemá skoro nič spoločné no ale som rád,že tu vystupuji známe postavy inak by to ani nešlo!Atmosféra filmu je dobrá efekty su tiež na urovni jedine čo mi vadi su herci!!Nevýrazní a Bale slamal!Je tam ako keby musel dodnes neviem prečo sa na to dal jeho herecký výkon sa nedá ani nazvať je taký zlý asi najhorši aky kedy hral!Ostatni tiež nezaostávaju za ním!Ale i napriek tomu som sa bavil niektoré scény su vyborne napr.nahanačka na motorkach alebo konečna scena v tovarni kde sa nam ukaže digitalny ....neprezradim ale aj tak viete kto:-)Potešili ma aj nejake tie hlašky ako john Connor nastupuje do vrtulniku a zapoti že Ill be back!! alebo hudba ktorou prilaka stroje jasne že na Guns n roses pridu:-)Snád nebude paťka aj ked záver tak vyzerá.....Takže ked to tak zhrniem pobavil som sa,ale myslím si že s týmto dielom sa diera do sveta neurobí a ked sa povie terminator svet si spomenie len na Camerona a jeho spracovania!!

Hysteria: The Def Leppard Story (2001) (TV film)

na kapelku def Leppard som natrafil až začiatkom 90vedesiatich rokoch a vlastne vtedy dosť leteli tak som sa o nich zaujímal čoraz viac ich hudba je pekne melodická a našla si veľa fanušíkov a ja tiež patrím k nim.Po zhliadnutí filmu ,ktorý sa drží v podstate historie kapely a je spracovaný vcelku zaujímavo aj ked miestami sú aj tie výmeny v kapele urýchlené nie je spomínaný napr.Frank Noon ale to nie je podstatné aj tak u nich dlho nebol.Autonehoda ricka Allena v živote kapely znamena veľký zvrat a aj vo filme je pojatý dosť drsným spôsobom.Je dobre,že film konči akurát pred smrťou steve Clarka a v dobe ich najvatšej slávy s albumom Hysteria.Mám rád životné príbehy kapiel alebo spevákov a som rád že sa stále točia!