Labyrint lží (2008)

Priznám sa, že politické thrillery nemám veľmi v láske,ale tento ma zaujal a je jeden z mála.Ridley Scott po krátkej dobe stihol natočiť opäť napínavý film,ktorý nikoho neurazí.Sledoval som ho so záujmom od začiatku do konca,ale musím pripomenuť že ho treba sledovať,lebo ak odbehnete na päť minút tak vlastne možno ani nepochopíte čo sa deje.Dej je vystavený na dokonalej sledovanosti a postavy a dialogy sú zanmerané tak,že by vám nemali uniknúť.Ale myslím že to sa nestane film vie upútať už len hereckými výkonmi.Leonardo Dicaprio poskytol svojej postave všetku hereckú silu,citlivosť a presvedčivosť,aby posobil skoro naozaj a fascinujúci je aj Mark Strong jako Háni a ako inak poslednú dobu nerozlučný režisérov herec Russel Crowe.Ten sa v postave šefa Edyho Hoffmana premenil v prešedivého vcelku vtipného tlsťocha,ktorého zničujúci talent a inteligencia je vložená do svojej milovanej Ameriky takým sposobom ,že si skutočne zaslúži úctu.Vďaka Croweovi je postava Hoffmana ktorá by bola v desiatkach iných snímkoch len cynickým ignorantom,rozhodne najzaujimavejšou postavou filmu-postavou o ktorej sa -na rozdiel od tej Dicapriovej-oplatí ešte nejaký čas rozmýšlať.

Halloween (2007)

Rob Zombie je pre mna dosť známy ,jeho hudbu v kapele White zombie mam rád dodnes som ho počúval už na strednej.Ked sa dal potom na režisérsku kariéru bol som trochu sklamaný,ale stalo sa.Jeho predošlé počiny ma celkom pobavili zato tento v podstate nie úplný remake ma sklamal na celej čiare.Nehovorím že to bolo až tak hrozné,ale myšlienka je už ukradnutá a znovuzrodenie Michaela Myersa ma vlastne ani nezaujalo.Film je oproti staršiemu dosť okorenení sexom a viacej vraždami,ale v podstate na pribehu ma už to nezaujalo ked som ho raz videl a veru viac ma mrazilo z toho.Nový helloween stráca originalitu a zato že je viac krvavejši to nezmení.To dievča čo tam v závere vrieskalo skoro v kuse ako pojašené no tak to už bolo dosť trápne.Akurát dobrý bol Malcolm Mcdowell ako doktor Loomis,lenže už aj na ňom vidno, že mu to vlastne bolo všetko jedno či tam hrá alebo nie.Rob Zombie zostaň radšej pri hudbe alebo netoč niečo také čo už niekto vymyslel.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Asi jeden z prvých filmov čo som videl od Lipského a aj moj nejoblubenejši videl som veľa krat a pozriem si ho stále rád.Nezabudnuteľné hlašky,skvelí herci proste film na ktorý sa nezabuda a nezostarol!

Fuck Me (2000)

Sprvu som si myslel že to bude vcelku drsne a aj bolo,ale vobec v podstate to bola totalna blbosť.Kravina s dvoma pornoherečkami a uplne blbý príbeh no akurát ked ich na konci dostali tak som si vydychol od radosti to fakt!

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (2006) (seriál)

Ne tento dokument som narazil len nahodou a potom som ho pozeral stale.Fakt drsne zabery a tie prihody ani nechcete veriť že sa fakt stali.Veľni drsne a priam hrozostrašné

Zvrácený (2002)

Filmy ktoré sú natočené od konca po začiatok sa malokedy vidia naposledy ma zaujalo MEMENTO, ale porovnávať s týmto filmom sa to nedá.Dej je v podstate jednoduchý a keby to nebolo tak natočené možno ma to až tak nezaujme ale predsa som tu našiel nejaké sceny,ktoré boli až na hranici nechutnosti.To rozmlátenie hlavy s hasičským prístrojom alebo fakt neskutočne natočene to brutálne znasilnenie normalne som z toho mal nedobrý pocit.Ale o to vlastne režiserovi šlo,aby nás šokoval podarilo sa:

Klub sráčů (2000) odpad!

To mame zase za film!Nechápem ako sa može niekto zabávať na tak primitívnych a stupidných vtipoch.Som len trpel pri tomto filme neskutočné jediné čo ma pobavilo bolo to pitie dj Bulvy cez oko však nakoniec aj tak dopadol!Nie som ani fanúšikom techno hudby takže nemám dať ani za čo bod ľutujem že som ten film videl!Nikdy viac!

U pokladny stál... (1939)

Zámienkou pre veľkolepé sólo kráľa českých komikov je tento film. Komédia plná omylov dala zo všetkých Burianových filmov najviac vyniknúť fenomenálnemu klaunovskému majstrovstvu veľkého dieťaťa. Nezabudnuteľná liečba pomliaždeného prstu vysoko postaveného rady Pěny ma tak rozosmiala a patrí medzi najkrajšie okamžiky filmu.

Vinnetou (1963)

Čo dodať k filmu z môjho detstva?? Nesmrteľný dodnes a pretrvá navždy film ktorý nikdy nezostarne!! Prežije všetky generácie !!!

Halloween (1978)

Ešte dodnes ma mrazí z toho filmu som ho videl v podstate ešte ako malý chlapec a tak to na mna zaposobilo veľmi.Dlho som sa bál ho pozrieť,a teraz s odstupom času sa nič nemení na tom že je to klasika z horrorov.Malo krvi,menej vrážd vraha skoro nevidno a predsa napinavá hudba a rýchle momenty.John Carpenter zabodoval!