Jan Žižka (1955) odpad!

To co komouši udělali z těhle vrahů a odpadu lidské společnosti je nehorázné. Že furt nikomu nevadí, jak zničili Vyšehradský hrad a chtěli zničit i ten Pražský. Nebýt jich, Praha byla památkově ještě unikátnější. A to nepočítám další zvěrstva, co tady ti šlechtetní bojovníci za lidská a náboženská práva udělali... Inu ale co čekat, když následovali Husa a tenhle blahoslavený dědek taky nebyl zrovna morální chuťovka (viz jeho postoj k ženám). Ono jen záleží, co se v tom dějepisu učí.... Chudák Zikmund. Jediný panovník, co zdělil schopnosti svého otce a kterému bylo upíráno právoplatné právo na vládu. Když už jsme u té politické korektnosti, strhněte prosím někdo Žižkovy sochy a zničte filmy. Toho škoda nebude... (btw. vynikající komentář od Lima)

MOST! (2019) (seriál)

Dokonalá ukázka toho, že nezáleží na barvě pleti, nýmand může být každý. Bohužel ne každý pochopí význam tohoto seriálu. Záleží na výšce IQ

Pyšná princezna (1952)

jaké malé se mi pohádka nesmírně líbila. Pak jsem ale začala slyšet ty komunistický sračky a bylo vymalováno

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Překvapivě příjemná pohádka se skvělým a sympatickým hercem, který mě po dlouhé době donutil fandit hlavnímu hrdinovi. Roztomilý konec navíc zařadil "záverečnou pusinku" na jedno z předních míst princeznovsko/sedláckému závěru pohádek. Děj by mohl být delší, méně přímočarý a trošku rafinovanější, co se týče konce záporáka. Efekty se dostaly na úroven hollywoodu z přelomu devadesátých let, což je také pokrok. Za mě opravdu příjemná novodobá pohádka.

Nebojsa (1988)

Jsem asi jediny clovek, ktereho vetchy otravoval. Mene revu a hykani a bylo by to fajn.

Vycházející slunce (1993)

Průměrný film na tři hvězdy, bohužel hodně se rozcházející s knihou. Nepředal žádné poselství, přidal pár nesmyslných honiček a změnil vraha z původní verze. Možná aby film nebyl rasistický... Vysoká nespokojenost!

Prezident Blaník (2018)

nápad super, ale v některých ohledech až moc. já jsem sprostá jako dlaždič, ale kdyby malinko ubrali, bylo by to lepší

Dokonalý trik (2006)

jojo... jak se objeví týrání zvířat, letí hvězdy dolů...