Polibek upíra (1988)

Jedna hvězdička za Cage, tady mu to i jde.

Re - cycle (2006)

Čekal jsem obvyklou asijskou duchařinu (které už mi delší dobu lezou krkem), ale říkám si proč ne, páni Pangové natočili mé oblíbené Oko, třeba to bude dobré. A ono bylo. Předem musím upozornit, že se nejedná moc o horor, jako spíš fantasy, ale za to v tak povedeném světě, že mi zůstával rozum stát. Nepotřebuji precizní 3D über počítatové efekty, ke spokojenosti mi stačí originalita. A originální to vskutku je, už jen díky vizuálu se na Recyklaci opravdu vyplatí podívat. Příběh už tak skvělý není, ale osobně mne neurazil. Teroreticky by ho mohli pouštět na potratových klinikách, třeba by si to některé dámy rozmyslely:-) I když možná ne, on to zase není tak silný moment (nemyslím tím červené chodby). Dalším kladem je určitě Angelica Lee, která je mi sympatická a příjemně se na ni dívá, byť se tváří tak nějak ospale, ale to bude očima, příjdou mi zvláštní. 8/10

Terminátoři (2009)

Asylum je fajn, fakt jsem se u toho pobavil, ten "terminátoří" chlápek byl děsně drsný, evil a pod paží měl ježky velikosti medicinbalu:-))

Cesta bez návratu (1997) (TV film) odpad!

Akční drama, to učitě:-) Spíš je to taková road movie parodie. Sbor čtyř lemplů (no Cizinec byl trochu v klidu) má vybít drogové dealery, což se jim samozřejmě nedaří, protože jsou banda neschopných lemplů. Postupně chcípaj, až chcípnou všichni, vážně zábava. Navíc je to tak debilně natočené... Je to opravdu strašný film. Navíc na to, že to má být vážný film je tam až přespříliš mnoho komediálních prvků. Vrchol herectví je asi prozření toho protivného "amerika je numero uno" bělocha, to je něco nevídaného. A objeví se zde i Madsen a Carradine (Kill Billy), což u nich ani moc nepřekvapuje, odjakživa lezli do sraček.

Je nám osmnáct (2008) odpad!

Opravdu idiotský film.... Nějak zjišťuju, že filmy o puberťácích nesnáším. Tolik debilních dialogů shromážděných v jednom filmu se jen tak nevidí. Takoví jsme nebyli. Mimojiné, každé druhé slovo v tom filmu je maturita.

Hlasy ze záhrobí (1991) odpad!

Po všech směrech nefungující film. Je to nudné až k zbláznění, jako horor je to trapné, příšerné zpracování, tragičtí herci. TO by byl výčet kladů, pak už je to jen horší. A to jsem slyšel že toto má být "lepší" Fulci.

Wrestler (2008)

Srovnám-li Randyho „The Ram“ Robinsona v podání Mickeyho Rourka a Rockyho Balbou v podání Sylvestera Stalloneho, je jasné kdo z tohoto duelu vzejde vítězně. Wrestler je totiž ten "pravý" film o stárnoucím sportovci a nejen to. Je to drama o stárnoucím muži, který se snaží přežít v reálném světě který nezná, o jeho osamělosti a o hledání hodnot v životě. V tomhle je to opravdu silný film, který dokáže dojmout, ale pořád jsem se nemohl ubránit myšlenkám na Rockyho. On je totiž Randy Ram stejný tupoň jako Rocky, což je znát hlavně při nákupu, nebo při scénách s dcerou. Ve filmu je ale není jen stárnoucí Wrestler, ale i stárnoucí striptérka v podání Marissy Tomei, která je i po čtyřicítce neskutečně sexy. Jsou prostě zaměstnání, která se až do důchodového věku dělat nedají, ať Wrestling, tak striptýz. Tenhle ekvivalent k stárnoucímu wrestlerovi se opravdu povedl. Dále je tu samozřejmě výborná kamera a neskutečně mne zaujala scéna, kdy Mickey Rourke nastupuje do lahůdkářství, když poprvé vychází do teď již jiného ringu. Nutno také podotknout, že zápasy jsou udělány neskutečně dobře, na Rourkovi jde vidět, že se do své role opravdu opřel, což potvrzuje i bonusový materiál, kde je rozhovor se skutečnými stárnoucími wrestlery, kteří se shodují v tom, že je vše ve filmu podáno reálně. Wrestler patří mezi nejlepší sportovní dramata.

Jeptiška (2005)

Bubu film s naprosto nebubu jeptiškou. Úděsná nuda.

Firewall (2006)

Dost o ničem, no:-/