M*A*S*H (1972) (seriál)

Česká produkce MASH prakticky ještě zdokonalila tím, že vypustila vkládaný sitcomový smích. Jde o dokonalý počin a bezprecedentní, nezdolatelný Everest mezi komediálně dramatickými seriály.

Vetřelec: Covenant (2017)

Je to z vetřelčího universa, ale není to Vetřelec. Dokonce se to ono universum snaží osvětlovat a vyprávět o jeho začátku... přestože to je každýmu úplně jedno a tohle prostě nikdo vidět nechtěl.

Na dotek (2004)

Divadlo ve filmu, kterej nedopadl nikterak dobře. Přes slušný herce je to docela ubíjející. Model: každej s každym a všichni jsou svině na všechny, mě neoslovuje.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Epicky spektakulární... Jednou jsem to viděl a nestačil zírat. Skutečné příběhy v neskutečném provedení a k tomu morální guru Honza Musilů.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Pro děcka je to příliš dospělý, ale pro dospěláky zas zbytečně infantilní a často hloupý. Lišák super, "Mrkvička" přestože je hlavní postavou je naopak strašně nudná a celkově na prd. Jinak v průběhu stopáže spousta skvělejch malejch i větších fórů... - zachované velikostní proporce zvířat a s tím spojené uspořádání města, bezvadně padnoucí "role" jednotlivým druhům zvířat, největší mafián a jeho banda, hodně dalšího, to všechno v luxusní animaci a ejhle, super film je tu.

Zamilovat se (2017) (studentský film)

Hlasem seňora Changa z Community: "Gayýíí!!"

Vyvolený (2000)

Duchovní pitchovina.

Everest (2015)

Strašně moc mě baví první půlka. Ten průser samotnej už moc ne. (Kdesi v hlubinách komentářů lidí, kterým se to nelíbilo, jsem narazil na vskutku validní námitku. Všude je strašně nasněženo, ale přitom tam pořád svítí slunce = fail! Předpokládám, že to mohla napsat paní, co nás hlídala v družině v 2. třídě ZŠ. Ta mi na otázku, jestli je možné ve dne vidět měsíc, sdělila, že nikoli. Tak asi tak... Měsíc nikdy neuvidíš ve dne a jakmile na sníh zasvítí slunce (a to i při -40°C), tak sníh přece musí roztát.)

Grimsby (2016)

Pár skvělejch, prasáckejch, dost přes čáru, vtipů. K tomu hromada zbytečný akčnosti, navrch hromady cílený trapnosti a jen díky stopáži pod hodinu a půl se nedostaví zoufalá nuda.

Pasažéři (2016)

Po druhé projekci po letech tak nějak měním náhled a zvedám o hvězdičku. Milej romantickej film s hezkejma lidma, na celkem prima sci-fi feelingu, s krásným koncem. Do toho filmu je vloženej druhej, naštěstí celkem krátkej film, kterej je debilní vesmírnej akčňák s Morpheem a spravováním mezihvězdný lodi. Opravdu byste vzbudili ženskou? Vážně? Já rozhodně ne. Kohokoliv! Chena, Petersona, dokonce i s Göringem by byla větší psina než s Aurorou. Já vim, že to byl šílenej transvestita, ale aspoň bysme si mohli zatrsat! Ale pouze Rimmer je schopen udržet mě při zdravém rozumu.

Časové pásmo bylo změněno