Miami Ink (2005) (pořad)

Něco jako stavby motorek, ježdění v náklaďácích po ledovym jezeře nebo vaření - prostě absolutní zbytečnost pro několik (miliónů) vybranejch postiženejch, co mají potřebu po sobě nechat čmárat / nechat si stavět motorku ve tvaru kachničky na koupání / nebo tři hodiny vařit dvacetigramový soustíčko z echt super, mňam, mňam čerstvejch, zaručeně přírodních hovínek. Tady se tak dozvíme, že tatér tetuje, má v ruce jehlu, bere si na to rukavice, dodržuje hygienu, kreslí si obrázky a je to velkej umělec a hlavně pohodář. Tatéry, spolu se stavitelama motorek a kuchařema, na hrad!!

Bláznivá, zatracená láska (2011)

O tom, že... jak... pak... a nakonec... Zůstanu na průměru, Gosling je vcelku dobrej, ale obecnou onanii nad nim prostě nepochopim... Rozesmál mě odkaz na Hříšnej tanec a vcelku slušná byla i scéna "všichni potkají a poznají všechny".

Šmoulové (1981) (seriál)

U šmoulů to mám tak, že už jako dítěti mi připadali strašně infantilní... A taky jsem je nechápal, proč jsou modří, proč nosej všichni stejný hadry - a to jen kalhoty (-kvůli zakrytí genitálu?) K tomu ty debilní čapky a několik archetypů různých poruch - mě se vždycky nejvíc líbil rejpal (tak ne, to byl trpaslík od Sněhurky, ale dočetl jsem se tu, že šlo o Mrzouta...) ... a tak si tu tak rejpu, a ani mě to moc nemrzí... šlo to, no, ale žádný dobrodružství, co prožili, si fakt nepamatuju.

V.I.P. (1998) (seriál)

Pamela v oblečcích a botičkách pro striptérky a luxusní prostitutky. V každém díle vystřídá cca 5 outfitů a jeden je lepší, než druhej. Je to taková Pamelina módní přehlídka. O děj tu vůbec nejde, jde o Pam, a já s tím jsem ok, protože  to byla fakt mega kočka! Hrát holka neumí, před kamerou například nikdy nechodí, ale cupitá.

Zlatovláska (1973) (TV film)

Docela prima pohádka, zabitá výběrem princezny. Působí staře, spíš taková Jiříkova panimáma, než princezna, a k tomu má "srostlý" obočí. Na druhou stranu, se Štěpánkem problém nemám a body navíc zas můžu dát za Ladislava Peška.

8. míle (2002)

Rapovej film s oficiálně uznávaným nejlepším bílým-černým bratrem, co ho hip-hap-hopeři maj. Eminem příjemně překvapuje jako herec, battly mají good zpracování a celý je to docela v klidu. Now everybody from the 313, Put ur muthafukin hands up and follow me, Everybody from the 313, Put ur muthafukin hands up!!

Arachnofobie (1990)

Z "lásky" k pavoukům... Nejradši bych všechny ty osminohý svině narval do kosmický lodi a poslal přímo do slunce... Já vim, že by nás tu pak rozkouseli hmyzáci, ale to je fuk... Nesnášim ty podlý chlupatý šmejdy a vcelku si umím užívat, když někoho děsej ještě víc než mě. Pro filmy s pavoukama tak mám jasnou slabost - což jednoznačně dokazuje moje hodnocení tohohle béčka.

Mars útočí! (1996)

Ten film jsem si prapůvodně pouštěl kvůli Christin Applegate. To jsem nevěděl, že tam hraje asi 3 minuty. Nicméně i bez "melounka" pohoda, smích, parodie...

Trhala fialky dynamitem (1992)

Tlustí Helena a Jirka Růžičkovi v porevoluční, extatické, ultra buranské, čecháčkovské, turistické frašce. Abyste rozuměli, Růžičkovi si hned po revoluci otevřeli videopůjčovnu v Nuslích. Jirka tam osobně sedával na dvou židlích a půjčoval kazety. Asi se celkem dařilo a pak někoho napadlo, že by se taky mohli na nějaký z těch kazet sami objevit. A tak si udělali výlet do Paříže, vzali s sebou kameru, Romana Skamene a bylo to... Vznikl jeden z totálně nejtrapnějších českých filmů, kterej má ale v sobě jistý kouzlo doby... podobně jako Slunce Seno Erotika... Trapný, trapný, špatný, špatný... (malý, blbý), ale naše... je v tom zachycen opravdu velký kus naší národní trapnosti...

Rudá Sonja (1985)

Conan naruby, nebo jen převrácenej na jednu stranu - nevim, je mi to jedno. Jestli si dobře pamatuju, tak je to víc pohádkový, víc fantasy, je tu víc humoru (dokonce snad i přímo vtipný postavy), hnusná Brigitte Nielsen a několik vcelku epických pohledů do krajiny.

Časové pásmo bylo změněno