Mezi supy (1964)

Jediný snesitelný díl se Stewartem Grangerem.

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti (1968)

... aneb návrat ke kořenům. Harald Reinl se po letech vrátil, aby natočil vůbec poslední film s náčelníkem Apačů, a zároveň tak trochu uzavřel kruh, protože se jedná v podstatě o remake pokladu. Je pravda, že Vinnetouovi prospěl návrat režiséra (obzvláště po zrůdnostech typu Old Surehand), ale i tak se nejedná o žádný zázrak. Pouze nás může těšit návrat klasické staré gardy.

Divoký anděl (1998) (seriál)

A na tohle jsem se tenkrát občas podíval se sestrama. To bylo asi tím dabingem. Nebo šlo o přechodné pominutí smyslu. Nicméně ze začátku to vypadalo, že se to rapidně liší od ostatních kolem poletujících telenovel, protože u těch hlavní hrdinka nenosila vytahaný lacláče, čepici kšiltem dozadu a nedržkovala na všechny lidi kolem. Je to jediná koukatelná telenovela s perfektním českým dabingem (obrovský nepoměr - většina dabérů jsou určitě lepší herci než ti, které dabují) a příjemně pošahanou Natálii Oreiro, hrdinkou mých pubertálních erotických představ (tehdy jí chtěl opravdu každý). P.S: Když se tak na to dívám po letech, to hodnocení zvednu. Je to tak trochu guilty pleasure.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Já tomu klidně tu jednu hvězdičku dám. Několik dílů jsem viděl, když mi bylo tak 13, 14 let a už tenkrát jsem se škodolibě smál lidem, kteří byli ochotni na týhle bejkovině spolupracovat.

Medicopter 117 (1998) (seriál) odpad!

Stejně by mě zajímalo, co dělá německá policie, když i s teroristy se u nich vypořádá parta mediků v helikoptéře.

Na plný plyn (2000) (seriál) odpad!

P celkem neutrálním prvním dílu, který ještě nenaznačoval s jak velkou s*ačkou máme tu čest s rádoby akčním seriálem, kde i ta hudba Hanze Zimmera je k blití.

Dynastie (1981) (seriál) odpad!

Fůůůůj. Doufejme že už se televize vyvaruje reprízování tohohle "seriálu".

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Tak to jsem ještě nežral. Kdykoliv v televizi slyším znělku, tak v panické hrůze prchám od obrazovky, abych nedošel nějakou mravní úhonu. Myslím že těch pár dílů, co jsem viděl mi bohatě stačí k hodnocení. Odpad je vždycky odpadem.

Odpadlík (1992) (seriál)

Když jsem byl malej kluk, tak jsem se na každej díl celkem těšil. Před pár lety jsme se naprosto odrovnali se spolužákem, když jsme si broukali tu slavnou harmonikovou melodii z titulků, takže je vidět, že to ve mě zanechalo hluboký dojem. Takže dvě hvězdičky, ať nežeru.

Česká policejní akademie 1. (1993) (TV film)

Tak za dvě jenom kvůli zvukové složce a za záběry ze střechy auta, protože na těch nebyli vidět herci, resp. neherci, takže šlo jen o tu zvukovou složku. Na audiokazetách jsem, jako většina lidí tady, vyrůstal a byla to pro mě v dětství opravdu bomba. Ale tohle vypadalo úplně strašně. Jo a zpráva pro Johan07. Izera nemluvil Sobota. To říkal Izer. Napodoboval jeho hlas.