Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Herci jsou sice báječní (vyjma poněkud moc vyumělkovaného Ladislava Chudíka - škoda, že to pan Höger nestihl dotočit), hlavně herecký koncert Miloše Kopeckého zaujme, ale ani to mi nebrání v poněkud horším hodnocení, protože já jsem seriály podobného ražení nikdy moc nemusel.

Ať žijí duchové! (1977)

Skvěle obsazená komedie, která plní svůj účel bavit na jedničku. Lubomír Lipský jako Jouza je nejlepší. "Ále, Chuchvaly u Kolína. U Kolína je rovina. Tam je hned všecko vidět. Kdežto my jsme v kopcích."

Saturnin (1994) (seriál)

Zaplaťpánbůh za Oldřicha Víznera. Toto je ukázka toho, že knižní dialogy, pokud se pořádně řeknou, tak nezní ani ve filmu/seriálu blbě. Je skvělé, že se tento seriál držel předlohy. Jak je vidět, tak nějaké odklony by mu jedině uškodily.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Na Markíze jsem viděl několik dílů, takže nemůžu hodnotit úplně objektivně, ale líbilo se mi to. P. S. Po shlédnutí několika dílů v originále jsem se do tohoto seriálu zamiloval a sjíždím ho dnem i nocí...

Šmoulové (1981) (seriál)

Gargamel forever!!! Jiří Císler ho do češtiny namluvil naprosto bezkonkurenčně.

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Občas se tu objeví menší politické zabarvení, které je zvláště v jednom díle až moc patrné, ale to je jediná vada na kráse jinak skvostného seriálu s bezkonkurenční dvojicí v podání paní Heleny Růžičkové a pana Stanislava Zindulky. Pozná se, že to točil Kachyňa.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Správný zásah v tu pravou chvíli máš, když přízrak temný svým rejdům šanci dá, tahle príma dvojka slídilů, ta řší problém tvůj, CHIP CHIP CHIP CHIP A DALE zákon hájí.... Ach ty vzpomínky. Nejlepší je stejně Dale s výborným dabingem Oldřicha Kaisera: "Růdl růdl, mám rád štrůdl..."

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Jednotlivé série mají poněkud proměnlivou kvalitu. Takže první a třetí série za 5 * a druhá a čtvrtá za 3 *. Suma sumárum tak 79%.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Výborný britský seriál s awesome humorem a skvělým českým dabingem. Tenhle seriál fakt žeru.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

"Na jaký westerny jsi to koukal? Na Butche Účetního a Snaživce Kida?" Tenhle seriál je neskutečnej.