Čekej do tmy (1967)

Ještě teď mám v zádech mrazení.

Doba ledová (2002)

Musím optimálně říct, že nebýt Scrata, tak by Doba ledová dávno skončila v propasti zapomění.

Jak ukrást Venuši (1966)

Audrey Hepburn a Peter O´Toole spolu v jednom filmu. Netřeba cokoliv dodávat.

Tři mušketýři (1973)

Tohle zpracování klasického románu Alexandra Dumase se mi líbí asi nejvíc ze všech, a to především díky odlehčující složce v podobě místy dost cynického humoru.

P.S. Miluji Tě (2007)

Proč udělali z Holly ve filmu takovou histerku, to vskutku nechápu. Proč je její matka rozvedená mi taky tak nějak nejde na rozum. Kam se poděl všechen ten bláznivý humor z knižní předlohy, to taky nevím. Chápu jen to, proč byly hlavní postavy přestěhovány do Ameriky. Aby to herci a štáb neměli tak daleko a aby zbytečně neutráceli za natáčení v Irsku. Jestli se jim něco povedlo, je to obsazení hlavní mužské role Gerardem Butlerem, ktarý má charizmatu na rozdávání a přidržuje tenhle film nad hladinou. Ale jinak ten film dopadl tak jak dopadl. Jako kdyby z knížky Harry Potter a kámen mudrců udělali zombie horor s prvky historického kostýmního dramatu a ještě to prošpikovali dokumentem o objevování cizích planet.

Leopardí žena (1938)

Katharine Hepburn v nejlepší roli, ať si říká kdo chce co chce. Nádherně zahraná přeměna Caryho Granta z nešikovného, nesmělého a trošku potrhlého vědátora na toho ironizujícího chlapíka, kterému už je všechno jedno.

Duch (1990)

S největší pravděpodobností ta nejlepší duchařská komedie, co kdy byla natočena. Rád se vždycky nechám dojmout.