Immortal (2004)

Očekávat od toho něco více by asi nemělo smysl. Ale jako úvod do sci-fi světa to stačí. Velká příměs z jiných trháků, jako je třeba Matrix. Dějově by to uspět mohlo, ale to je asi tak jediné, po druhé bych to už vidět nemusel.

Tekken (2010)

Film jsme objevil nedávno a hodnocení bylo velmi nízké, a tak sem se rozhodl na to podívat, už kvůli tomu, že to je ztvárněné díky předloze počítačové hry Tekken. Velmi dobře znám tuto hru, protože sem ji hrál stále u kamarádů a moc mě bavila. Je pravda, že mi tam chybělo více soupeřů, jako třeba King, nebo Marduk či Hworang. Dále, když už bych to točil, bych přidal bojová komba, která se provádějí ve hře, protože když už, tak ať je to úplné. Počítačová hra je populární po celém světě a tohle si nezasloužila!

Cesta k ráji (1978)

Chyběl mi tu Stallonovo důraz, který má v každém filmu. Film je docela o ničem, je to jenom sportovní žánr, jako byl Rocky, ovšem ten se mu povedl více. 50% kvůli Silvestrovi, ale hraje tu nesympatickou roli, která mi nepadla do oka.

Eurotrip (2004)

Podle toho co jsem slyšel, jak je tento film úžasný, no a ty hlášky, sem si říkal, že to musím vidět. Podíval jsem na hodnocení a a překvapilo mě, jak je nízké. No, ale přece jenom jsem si to stáhnul a myslím, že jsem udělal velkou chybu. Jako je to taková komediální klasika, na nízké úrovni, ale přece jenom jsem to musel ocenit na 3*, kvůli našim hercům, ale také díky hláškám, které se docela povedly, ale škoda, že si pro mě museli vybrat zrovna tento snímek. Takže na druhou stranu, jsem zas takovou chybu neudělal :-).

Nekonečný příběh 2 (1989)

Na tomhle snímku je nejhorší, že furt klesá a klesá a lidé ho miň zbožňují. Zde je vidět přesná ukázka, jak se s velkolepého filmu, stane nudné pokračování. To byla nejhorší chyba co mohli udělat a navíc jiný režisér, měli nechat první díl a stačilo by, tohle je moc přehnané a na některé je to moc silná káva.

Noc v muzeu (2006)

Filmová klasika s ještě větší klasikou a to Ben Stiller, který má štěstí na filmy s horším hodnocením. Ale jinak to byla klidová pohoda, protože nápad byl velmi dobrý, ale horší bylo to jeho zpracování. Jinak myslím, že odvedli dobrou práci, alespoň na ten průměr amerických klasik.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Jako sledovaná to je, to je jasný, jsem fanda a sleduji každý díl, ale i přesto jsem dal průměr 50%. Přece je to jenom ten TV pořad. Sice se v něm stále něco děje a nikdy vás nezklame a stále koukám na to s otevřenou pusou, co ti lidi pro prachy dokáží, ale to je asi tak všechno. A hodně se to liší od filmů, který se dá hodnotit jakkoliv.

Saw 4 (2007)

Je tady, další díl v dobrém podání a v dobrém menu, od předkrmu až po moučník. Film splňuje, to co by měl splňovat každý film, ale přece jenom mi na to stále něco chybí. Hodně tady ujíždí hudba a kamera taky není moc dobře udělaná. Je to sice stále ještě divoká klasika, ale nechci aby to spadlo do hodnocení pro B filmy.

Muž se železnou maskou (1998)

Od tohoto snímku, jsem si hodně sliboval a vrátilo mi to pěknou ránu. Nečekal jsem takový dopad na dokonalost, ale něco mi tam chybělo. U mnoha scén jsem se nudil, ale zase některé nebyli tak špatné. Průměr jsem dal za konec, kdy je malá přestřelka, která mě povzbudila, ale bohužel až na konci.

Saw 3 (2006)

Tak tento díl ztrácí na kvalitě,jak je podle všeho vidět a nic překvapivého do filmu nebylo zařazeno. Bohužel to klesá a dopadá na můj průměr hodnocení, ale doufám, že další díly tuhle přechodnou dobu přeskočí.