• Pohádka
  • Rodinný

Je to i můj život (2009)

Ještě se mi nestalo, abych u filmu brečela společně s manželem. Velmi silný příběh :(

Notting Hill (1999)

V žánru romantických komedií rozhodně kraluje , přestože u mě rozhodně nevyhrává :( Nevím -ale tahle dvojice mi moc nesedí :(

Proroctví (2009)

Tak tohle fakt ne !!! A ještě říct dítěti : Běž .... ( fuj-člověk má noční můry i tak ) Takový film už nechci nikdy vidět:(

Okno naproti (2003)

Nějak jsem nepochopila -nedalo mi to žádný smysl . Dvě linie a nikde nic ..... Tohle je asi pro náročnějšího diváka :)

Důvěrnosti (2007)

Čekala jsem buď zneužívání nebo nymfomanku -tak to od začátku vyznívalo. Nedalo se z toho vybrat vůbec nic :( Dcera nějak moc divoká -otec rasista i když je sám rasisticky posuzován -soused pedofil -sousedka hned sociální pracovnice .....no ..trochu moc od všeho. Nakonec nevím, koho bych měla politovat a koho ne :)

Tajemství nesmrtelných (2002)

Po několikerém shlédnutí plný počet bodů :) Už jen za to, že to neskončilo jako vždy -dokonale :) I když -vlastně jo :) ---moc se mi líbí ta myšlenka : žít chvíli naplno -nebo navěky stejně?

Královská aféra (2012)

Neznám dánské dějiny a proto asi nižší hodnocení :( Přesto : ,,já král ...vyhlašuji válku hovnům ,, :) už jen za to :)

Klekání zvoníme (1995) (TV film)

Přišlo mi to jako děsná blbost -ale mělo to hodně do sebe :D

Doktoři z Počátků (2013) (seriál) odpad!

Nechtěla jsem hodnotit -neb jsem nevydržela ani první díl. Přesto jsem později zkusila ještě další (na půl oka ) asi tři díly -ne tohle fakt ne. Přijde mi to jako : něco natočíme -dáme tam herce z jiných seriálů a lidi se chytnou :(

Poznej sebe sama (1992) (TV film) odpad!

Jéééžiš to je bejkovina :D