The Runaways (2010)

Film si zaslouží nejspíše průměrné hodnocení. Nelíbilo se mi časté skákání mezi lokacemi a člově často ztratil kontext. Scénář měl také svá slabá místa. Naopak herecké výkony byly výborné a drsné prostředí "undergroundu" bylo též zaxhyceno velmi přesvědčivě. Dávám 3*

Dexter (2006) (seriál)

Přestože kriminálky moc nemusím, tohle mě chytlo. Ten originální hlavní hrdina s neobvyklým pohledem na svět, s neobvyklou touhou a Kodexem, podle kterého se bezmezně řídí. Jednou větou: Nikdy bych si nemyslel, že budu fandit sériovému vrahovi. Aktualizace po 4. řadě: Tohle ještě dlouho nerozdýchám, nemám slov.

Larva (2005) (TV film) odpad!

Stačiko někoik minutek a hodnocení jsem měl už jisté :-) .

Pokémon: První film (1998) odpad!

Až ve vyšším věku člověk pochopí jak banální je celé dění v Pokemonech a jak strašně otupují myšlení.

Digimon (1999) (seriál) odpad!

Pomóc!

Naruto (2002) (seriál)

Já nejsem fanoušek anime, proto jsem s hodnocením nijak moc vysoko jít nemohl. A jelikož styl tohoto seriálu mi také moc nesedí tak prostě více než dvě epizody a dvě hvězdičky dát nemohu.

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Nevím, anime prostě nikdy nepochopím.

Včelka Mája (1975) (seriál)

Tak tohle je klasika, tady jiné hodnocení ani nemohu dát.

Pomsta mravenců (2008) (TV film) odpad!

Vezměme to takhle - je umění natočit takhle nekvalitní film.

Zdrojový kód (2011)

Brilantní! Přes to, že na začátku to vypadá, že zápletka bude pouze banální a že výsledek bude repetitivní opakování osmi minut filmu, Duncan nás z tohoto omylu pomalu vyvede. Film je plný zajímavých myšlenek a je v mnoha aspektech velmi orginálně pojatý. Stojí to rozhodně za shlédnutí a už se těším na Blu-Ray.