• Rodinný

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Jediný film, který jsem viděl v dětství asi 10x.. Vždy mě to tak bavilo, že jsem si to musel pustit znova a znova a znova.. Scary Movie někteří nesnáší, někteří ho zase milují.. Já jsem tak někde uprostřed.. 65%

Camp Rock (2008) (TV film)

Čas od času mi nevadí se podívat na takové ty dětské komedie.. Camp Rock je jeden z důvodů, proč jsem s tím ještě nepřestal.. Hezká a hlavně snesitelná rodinná komedie, na kterou se podívat dá klidně i 2x. 56%

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Podle mého jedna z nejlepších "Teen" komedii. Dá se u toho pořádně a nahlas zasmát a dokonce to skoro předčilo první díl... Bohužel ty nová pokračování nešlapou prvnímu a druhému dílu ani na kotníky.

Kachorra (2002) (seriál)

Jako malý jsem miloval telenovely a Kachorra patří k těm nejlepším. Nevím proč, ale vždycky jsem měl telenovely nejraději s Nataliou Oreiro.. :-D

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál)

Někomu příjde slovenský typ humory hodně špatný a trapný, jenže každá země má sitcomy úplně jiné, ikdyž je pravda že Kutyil je ze slovenských sitcomů značně nejhorší. 25%

Mafstory (2006) (seriál)

Dalo by se říct, že MAFstory je nejlepší seriál ze slovenské tvorby. Někdy přehnaně trapné, ale někdy hodně zábavné. První dvě série sice nestojí za moc, ale od 3. Sezóny se to teprve pořádně rozjíždí.. Poslední série značně pokulhávají, ale čas od času si Mafstory v TV rád pustím.. 74%

Comeback (2008) (seriál)

Jeden z těch lepších Českých seriálů. Občas až přehnaně trapné, ale někdy dost zábavné.. Proto si to zaslouží 3 hvězdičky, neboli průměr. Edit // Nepochopím jak mě to mohlo bavít.. Čím to že už "Kambek" nemůžu vystát ?

Horákovi (2006) (seriál)

Pohodový seriál na který se dá dívat..

Čarodějky (1998) (seriál)

I přes slabé hodnocení je to dobrý seriál. Po 4. Sezóně se na to nedá dívat, ale první čtyři sezóny jsou výborné.

Griffinovi (1999) (seriál)

Výborný animák na odreagování, při kterém se zasměje asi každý. První až 3 série je celkem dost nudné, ale od 4. se to teprve pořádně rozjede. Určitě doporučuji těm kteří hledají podobný humor, jaký má seriál South Park. Ujetý humor, Výrazné Postavy, Zkvostný Orginální Dabing (Český stoji za velkou p*ču) a nepřekonatelný Humor, který se někomu jen tak nezalíbí, zvláště když sleduje Českou Verzi, která je ošiděná o 45% vtipu.. Stejně jako Family Guy, se Sethu Macfarlenovi podařily i další seriály American Dad (90%) a The Cleveland Show (60%) .. //TOP EPIZODY//: 3x21 Family Guy Viewer Mail 4x03 Blind Ambition 4x16 The Courtship of Stewie's Father 4x21 I Take Thee Quagmire 4x26 Petergeist 5x07 Chick Cancer 6x01 Blue Harvest 6x05 Lois Kills Stewie