• Rodinný

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Panebože, proč už radši nezůstalo to ESO ? Kokotek a Mádl ze sebe dělají nehorázné čuráky.. Snad za to mají alespoň dostačující plat, když už pořad stojí za.. 5%

Bruno (2009)

Nikdy jsem nevěřil že mě něco takového bude tak bavit. Rozhodně více bavilo než samotný Borat. Sacha Baron je bůh! 88%

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Panebože nepochopím jak se na tohle může dívat má matka.. Jednu hvězdičku si to ale zaslouží.

Halloween (1978)

Bohužel jsem čekal od filmu mnohem více.. Ale na to, že to je už zhruba 40 let starý horor dalo se na něj dívat.. Thumbs up hlavně za tu tajemnou atmosféru a hudbu. 72%

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Povedený seriál, který mi více než komedie připadá jako seriál rodinný. 1. Série 7/10 ↕ 2. Série 9/10 ↕ 3. Série 7,5 /10 ↕ 4. Série 10/10 . Jen Škoda, že seriál skončil bez nějakého závěru.. Snad se rozhodnou udělat jednoho dne nějaký ten "comeback". Myslím si že ne jenom já bych si nedokázal představit, že by Earla hrál někdo jiný než Jason Lee. Český Dabing by se taky dal pochválit.. Já sem jsem u něj začínal, ale originál je prostě originál. 68%

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Jeden z těch lepších starších sitcomů. Později se však epizody začínají ohrávat a mnohdy nudit...Divím se že bylo natočeno 11 sérií.. 69%

Horton (2008)

Pohodový animák, který mi přišel nějak moc dětský (hlavně tím vypravěčem). Jinak tam skoro nic nechybělo. Docelá dobrý děj, výborná animace a občas nějaká ta zábavná scéna. 54%

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Seriálová klasika, jako Tom a Jerry na které jsem zhruba vyrůstal..

Robot Chicken (2005) (seriál)

Ostře originální seriál s ostrým humorem Setha Greena a jeho týmu. Epizody se nedají srovnávat, každá je úplně jiná a paroduje pokaždé něco jiného. Kolem 4. Série to už trochu pokulhává a seriál se dostává do stereotypu..Ale pořád je to ten starý Robot Chicken jak ho známe, což se třeba o osmé sérii Family Guy říct nedá. Nejoblíbenější skeče: Help the aged (http://www.youtube.com/watch?v=uQbyvXyf-bs ) , Eat To Freedom (http://www.youtube.com/watch?v=Aw7Gs91pQ4o ) , Grand Theft Mario a Unicorn Land (http://www.youtube.com/watch?v=TiELAlcBSq8 ). Za občasnou nudu, za kterou může možná moje neznalost o americké kultuře musím dát "pouze" 72% .