• Rodinný

Asterix a Olympijské hry (2008)

Velice nudný film, u kterého se zasmějí snad jenom ti nejmladší. U prvního hraného filmu z roku 1999 jsem se alespoň trochu zasmál, ale u tohodle jsem váhal, jestli to nevypnout. Shrnuto jedním slovem NUDA. 28%

100% blond (2005) odpad!

Jak mi tohle mohl někdo doporučit.. Nepochopím. 12%

Datel Woody (1999) (seriál)

Tohodle "Datlíka" jsem asi v 6. - 10. přimo miloval. Každý díl jsem si musel nahrávat na VHS a pořád jsem se na to dokola díval, jak u starých dílů, tak i u nových. Jasných ***** :)

Pátek třináctého (2009)

Průměrný hororový film, který podle mého bral hodně nápadů z filmu Pach Krve. Bohužel skoro celý film je o Jasonově zabíjení a solidního děje se tam moc nenajde.. 62%

Sex Drive (2008)

Průměrná "tín" komedie, kterých je po celém světě mraky.. Ničím zvláštní, předpovídatelný konec dává konci menší mínus. 45%

Za plotem (2006)

Před pár lety jsem tenhle film miloval.. Viděl jsem ho celkem asi 3x.. Rád bych si znova někdy zopakoval. :-) 75%

Někdo to rád blond (2004)

Výborná komedie, která každému nesedne.. Mně však sedla. 75%

Freddy versus Jason (2003)

Když se spojí dva z nejznámějších hororových zabijáků. Co z toho vznikne ? Výborný Hororový Film. Viděno asi 3x a rád se znova opět podívám. 72%

Cleveland show (2009) (seriál)

Jednoznačně Sethův nejslabší seriálový kousek.. Ale tak když se není na co podívat i Mr. Cleveland se hodí.. 73%

Velkej biják (2007)

Nevím proč, ale mně se tenhle film ku**vsky líbil.. V porovnání s Tohle je sparta, nebo Disaster Movie má jasně na vrch.. 72% !