Šmoulové (2011)

Osobně jsem nikdy neměl rád kombinaci animovaného filmu a hraného filmu a asi nikdy rád mít nebudu. Kdyby to byl plnohodnotný animák, šel bych s hodnocením určitě výš, takhle jenom za 3*. 60%

Meruňka (2009)

Krásně se mi zavzpomínalo :). 75%.

Klub rváčů (1999)

Dokonalý film, kde jeho kvalita by nebyla kvalitou, kdyby ho režíroval jiný režisér a hráli jiní herci. Na konci filmu mě až šokovala pointa, že tohle se může stát řadě lidí, kteří jenom žijí svojí prací. Jednoduše řečeno sem čuměl jak na nové vrata a divil jsem se jak mi mohl takový skvost unikat takovou dobu. Fincher je jeden z nejlepších režisérů a těším se na jeho nejnovější filmy. 100%!

Star Trek (2009)

Neskutečné, úžasné, bomba! A to vůbec nejsem nějak poznamenaný původním Star Trekem, kdy jsem neviděl ani jeden díl či film. Pro mě určitě jedna z nejlepších Sci-Fi co jsem za svůj život viděl a místo v mé topce má oprávněně zasloužený! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Abramsovi věřím, takže doufám, že mě nezklame ( i když on mě zatím nikdy nezklamal). Za mě je to plné hodnocení a s každým zhlédnutím se dojem z filmu prohlubuje. 100%!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Celou trilogii hodnotím stejně, ale přeci jen Transformers: Revenge of the Fallen je pro mě nejlepší díl. Akční jízda od začátku dokonce, kde jsem si naplno užil dokonalé triky, zvuk a hudbu. Určitě, je to blbost, ale já někdy přímo vyhledávám blbosti abych zabil čas a užil si film bez větších přemýšlení. Tyhle filmy vyhledávám i kdyby mi někdo tvrdil, že je to pytlovina, stejně se na to podívám a moje hodnocení neklesne. Mám jiný vkus a nevadí mi to, aspoň si umím užívat filmy, které ani nechtějí být brané vážně, ale z nadsázkou, což autorům a Bayovi nejvíc žeru. 100%.

Strážci - Watchmen (2009)

Prostě síla! Někomu by vadilo těch 162 minut, ale já bych klidně přidal další 2 hodiny. Hltal jsem to hned od začátku a v křesle jsem byl přikovaný až do poslední minuty. Nevím čím to je, ale tyhle filmy jsou moje krevní skupina, takže kdyby to byla i sebevětší ptákovina, nevadilo by mi to. Jinak film u kterého hodně lituji, že jsem nešel do kina. Škoda, že Alan Moore nevytvořil další komiks ve stejném duchu! U mě naprostá dokonalost. 100%.

Box (2009)

Upřímně řečeno nevím co si mám o tomto snímku myslet a už dlouho se mi nestalo, že bych byl tak naštvaný špatně využitým konceptem. Sice mě to nenudilo, ale i tak to považuji za čistý průměr, který mi nic nedal a hned na něho zapomenu, škoda, ambice to mělo veliké! 55%.

Terminál (2004)

První hodina je na jedničku, potvrdilo mi to, že Tom Hanks je výborný herec, který zvládne zahrát snad každou roli, co existuje, druhá hodina začíná sice ztrácet tempo, ale celkový dojem z filmu mi na tváři vyčaroval lehké pousmání a zamyšlení. Opravdu příjemný snímek,ale pro příště trochu zkrátit. 75%.

Fotři jsou lotři (2010)

Tak tímto dílem u mě nadobro pohřbili značku Fotrů, nehorázná otravnost. 30%.

127 hodin (2010)

Bohužel na film podle skutečných událostí moc dokumentárně krátký, představuju si dvojnásobnou stopáž. Tohle bude asi jediná výtka, jinak výborný Franco, úžasná atmosféra, nádherné lokace. 75%.