Kapitán Phillips (2013)

Bylo by to za tři, protože toho "military" na mě bylo moc, ale závěrečná scéna na ošetřovně má ohromnou sílu díky Hanksově civilnímu herectví. Ale taková pecka, jak se povídá to není.

Let (2012)

Jedním slovem koncert. Jak herecký tak režijní.

Stážisti (2013)

Ať se propadnu k sousedům, jestli jsem za posledních pět let viděl horší, stupidnější, scenáristicky vykleštějnější komedii. Duo Wilson a Vaughn, to už je silnej tabák i na mě a přesně tohle považuju za platného zástupce dementních amerických komedií, protknutých motivačními proslovy, pády a vzestupy, kdy si na konci všichni navzájem olíbou prdele, řeknou pár tklivých slov a mouder a zamilujou se do do té doby nepřístupných protějšků za doprovodu patetického soundtracku. Jestli mi totiž něco hrne žaludeční šťávy nahoru, jsou to právě tyto atributy. "Komedie" nebo jakýkoliv snímek Levyho, Wilsona nebo Vaughna už nikdy nechci vidět....NIKDY!

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Na to se dá říct jen NO.TY. VOLE!

Hungry Hickory (2010)

Opět skvělý vizuál a vážně děsivé hororové výjevy na poli 7 minut. Jen to na podruhé už tak dobře nefunguje. Modří budou vědět proč. :)

Never Ever Open It (2011)

Vizuál jak vystřiženej z Mazací hlavy, atmosféra tak hustá, že by se jen těžko krájela a pointa?...No, málem jsem si posral trencle. Damian McCarthy je pro mě přeborník v hororových kraťasech.

Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad)

Jedna hvězda za Čtvrtníčka, jinak povrchní až do prd*le...a zrovna třeba do tý Čtvrtníčkovic...

Superman 2 (1980)

Ještě teď mám záchvaty smíchu a do toho všeho ten heroickej soundtrack :D Ukrutná srágora.

Elysium (2013)

Ano, scénář je opravdu stupído, ale co na tom, když je to k*revsky efektně natočený a ani minutu to nenudí? Any problem? I don´t think so. PS: Opaloch je výbornej kameraman a Blomkamp tu "špinavost" umí skvěle.

Už dost, šéfe! (2013) (pořad)

Ani zdaleka to nemá na první řady Ano, šéfe!, ale i tak solidní náplast za krávoviny typu Vařte jako šéf, nebo Česko vaří s Pohlreichem..