bobiša

zdravotní sestra

<< předchozí 1 2
    • 9.6.2017  11:25
    Jackie (2016)

Ještě,že jsem do toho kina nešla

• 28.4.2017  12:26

opravdu opět zas jednou zabité slibné téma,příroda je to jediné co nezklamalo,Budař také dobrý,ale jinak vše špatně včetně hlavní postavy,obsazení Vavřince opravdu nechápu a Josef Smítka podle filmu vyznívá spíše jako zbabělec než hrdina,takže historická fakta opět dost překroucená,což je zde opravdu na škodu.Počáteční a závěrečná scéna úplně zbytečná.Emotivní zážitek z filmu nemám žádný a to bych u takovéhoto tématu čekala.Pěkná byla hudba.Škoda

• 24.6.2016  13:04
    Děda je lotr (2016)

Nechutné,nechápu,že De Niro takovou roli vezme.Trapné a oplzlé.

• 19.5.2016  17:02
    Hlas pro římského krále (TV film) (2016)

2 hvězdy jen za postavu Jana Lucemburského v podání S.Majera,jinak hrůza.

• 6.5.2016  12:09
    Bod zlomu (2015)

Za nádherné lokace a super akční scény.

• 2.5.2016  14:49
    Trable o Vánocích (2015)

Strašná,nudná až otravná slátanina.Vánoční filmy beru s nadhledem a jsem spokojená s málem pokud je film alespoň trochu o něčem a má pěknou vánoční atmosféru, tento se ale opravdu nepovedl. Tady jsem měla jiná očekávání o to větší zklamání tento výtvor byl.

• 26.4.2016  16:10

Konečně zase další řada,nemůžu být zklamaná ,všechny řady super a začátek nejnovější opět super

• 6.4.2016  12:43

Hodně silné drama,výborné herecké výkony

• 29.3.2016  11:06
    Na jezeře (TV seriál) (2013)

Po třech dílech to vzdávám,jen díky krásné přírodě jsem to vydržela tak dlouho.

• 26.3.2016  20:40

Opravdu strašně zpracovaný biografický film a to obsazení....škoda mluvit/tedy psát/

• 15.3.2016  11:23

Maggie je prostě výborná herečka a tahle role je jejím koncertem,jinak k filmu jako takovému mám výhrady.

• 23.5.2015  11:24
    Ex Machina (2014)

ani nebudu hodnotit,toto mě teda nezaujalo ani trochu

• 24.4.2015  14:43
    Spřízněná duše (2008)

Tak tohle se opravdu nepovedlo,jak mám anglická dramata z viktoriánské doby ráda,tady jsem opravdu zklamaná,herecké výkony hrozné/navíc český dabing hlavní představitelky byl otřesný/,nudné zpracování,celkově jsem z filmu byla otrávená.

• 2.3.2015  12:37
    Škoda lásky (TV seriál) (2013)

těžko hodnotit,každý díl je jiný,některé povídky byly lepší jiné horší,nyní TV začala vysílat další díly a hned první 2 povídky se mi moc líbily,zvláště příběh Idyla na konci léta,krásná příroda,pěkný příběh,ale zároveń smutný díky příslibu událostí a dnů příštích,což následující povídka potvrdila.

• 2.3.2015  12:17
    Městečko Fortitude (TV seriál) (2015)

po třetím díle to vzdávám,atmosféra zimy dokonalá a to je asi tak vše,jinak nuda a nuda

• 23.1.2015  14:50
    Sils Maria (2014)

strašná nuda

• 14.3.2014  12:45
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

skvělý seriál,skvělé herecké výkony,každá série vynikající a z konce 3.série se nemohu pořád vzpamatovat.............

• 14.1.2014  11:57
    Vraždy v Yorkshiru: 1974 (TV film) (2009)

nebavilo mě to,nudilo a hlavní představitel mě přímo štval,vůbec jsem mu nevěřila tu jeho zapálenost hnát se tak urputně za pravdou i přesto jakou dostal pokaždé nakládačku,nejspíš to bude hereckým výkonem o ničem,což tady platilo bohužel z mého pohledu u všech,navíc dost zmatený děj a hodně nelogičnosti.

• 3.7.2013  15:37

Totálně zabitá klasika,ani jsem film nedokoukala,jak strašně mě to nebavilo a snaha o něco jiného v podobě divadelních kulis a přecházení z jedné scény do druhé film naprosto zničil a kdyby se herci snažili sebevíc,není to film ,ale divadlo,já jsem čekala klasické filmové zpracování a byla jsem strašně zklamaná,ani to nebudu hodnotit,musela bych dát to nejhorší.

• 1.7.2013  15:34
    Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (TV seriál) (2013)

vhodné možná jen jako pomůcka při vyučování historie ve školách,hrozné dialogy i herecké výkony,spíše jako dokument,ale nudný a nezáživný,velká škoda i vzhledem k tomu,kde všude štáb natáčel,celé takové nijaké,velké zklamání

• 8.6.2013  11:56

dobrá hudba

• 29.5.2013  14:31
    Za stepí (2010)

Příběh polské ženy, manželky polského důstojníka,kterou na začátku 2. světové války v době,kdy Rusko bylo spojencem Německa, deportovali kamsi na Sibiř spolu s jejím malým synkem.Skupina žen zde musí tvrdě pracovat pod dozorem Rusů a žít v těžkých podmínkách.Výborný herecký výkon hlavní představitelky.

• 23.3.2013  13:14
    Takový slušný člověk (TV film) (2001)

2 hvězdičky jen díky hereckému umu Luďka Munzara a Niny Divíškové.

• 22.3.2013  11:19

Výborně zpracované drama z méně známé dánské historie.Některé pasáže mohly možná být kratší a děj svižnější.Herecký výkon Mikkelsena výborný,ale ani hlavní ženská představitelka A. Vikander nezůstává pozadu.

• 22.3.2013  11:09

Musím pochválit herecký výkon Diane Kruger jako královny,líbily se mi kostýmy,ale jinak mě film příliš nenadchl.

• 21.3.2013  01:53
    Rok '66 (2006)

Film by se mi líbil mnohem více pokud by bylo dáno méně prostoru židovské víře a více rodině jako takové,kde se mi opět líbila Helena Bonham Carter v roli matky,líbilo se mi i vystižení doby a hudba.

• 20.3.2013  11:40
    Toast (TV film) (2010)

Velmi milý britský retro film,na ty kuchařské zázraky byla radost koukat,zrovna tak na samotnou Helenu,která je zde opět skvělá.Jediné ,co mi na filmu vadilo,byla ukázaná homosexuální orientace hlavního hrdiny /i když pro mě tam hlavní byla Helena/,nebýt scén jeho viditelného okouzlení mladým kuchařem,dala bych 4 ,tyto scény mi pokazily dojem z milého ,citlivého filmu.Retro atmosféra se mi líbila moc,tak jako hudba,ke konci už ale příběh slábl a konec byl nepovedený,škoda.

• 18.3.2013  13:02
    Enid (TV film) (2009)

Skvělý herecký výkon.Helen Bonham Carter je opravdu skvělá,opět mě nezklamala.Šel mi mráz po zádech z toho jaká mrcha ta spisovatelka byla o to víc ,když psala tak krásné knížky pro děti a byla jimi tak oblíbená.Vlastní rodinu zavrhla,k manželovi a dětem byla despotická a nesnášenlivá,jaký paradox oproti tomu jak ji ostatní děti obdivovali a milovali díky příběhům ,které pro ně psala.

• 12.3.2013  15:04
    Nevinné lži (TV seriál) (2013)

První díl POD HLADINOU - * byl zklamáním,notně jsem se nudila,příliš psychologie,málo děje,postavy mi nebyly vůbec sympatické,naopak.Hlavní hrdinka mě přímo štvala/ a to mám A. Geislerovou jako herečku ráda/.Celkem jsem to ale čekala,protože Alice Nellis není můj šálek kávy. LEŽ MÁ ROZBITÉ AUTO - **, nechybí vtip,Kotek mě jako režisér celkem mile překvapil,Dyk,Vilhelmová dobrý a Michal Dlouhý se mi opravdu líbil jako doktor ,co zírá na kozy.Čvančarová zde pro jednou rozhodně není za sexbombu,což není na škodu. DRUHÝ DECH - *** třetí díl se mi zatím líbil nejvíc,vůbec jsem se nenudila,výborné herecké výkony,konec byl optimistický,což se dalo čekat,ale proč ne. HVĚZDIČKA, - * čtvrtý díl zklamání stejně jako z prvního,chování a jednání hlavní postavy ztvárněné M. Suchánkem jsem nechápala,celé to bylo takové nijaké,chvílemi úplně nudné nebo naopak otravné,nezachránili to ani ostatní herci,které mám ráda/Brodská,Hofmann/. KLUKOVINA - pátý díl **,CHROMOZOM ***,ČISTÁ PRÁCE ** , BYL LÁSKY ČAS ***

• 12.3.2013  13:22

Opravdu mě tenhle film neoslovil,vyloženě mě to nebavilo,rodinná dramata mám ráda,ale tady mě nedostalo nic.

<< předchozí 1 2