• Thriller

Klangor (2021) (seriál)

Dokonalé, emocionálne, dramatické, autentické. Postupné podanie príbehu veľmi originálne a záver stupňuje napätie na maximum. Takto má vyzerať špičkový seriál a môžu mu závidieť aj mnohé severské. Poliaci opäť bravo.

Reyka - Episode 1 (2024) (epizoda)

Hlúposť a neschopnosť polície sa natoľko stupňuje, že dosiahli odbornosť ako polícia v kameňáku..

Anděl smrti (2020) (seriál)

Poliaci to vedia o mnoho lepšie ako toto pózerské divadlo.

Adikts - Adiktologové (2024) (epizoda)

Dokonalé, bohužiaľ. Veľmi originálny projekt, zábavný, zaujímavý, skvelé dialógy, výborné herecké výkony. Režisér Adam Sedlák asi o drogách niečo vie.. Viď Banger..

Forst (2024) (seriál)

Brutálita s výbornou atmosférou v ideálnom mrazivom prostredí. Chcelo by to pokračovanie...

Útočiště Harlana Cobena (2023) (seriál)

Solídny úvod vystriedali tínedžerské trampoty. Ak máte chuť na niečo medzi Stranger Things a Beverly Hills 90210 môže byť toto to práve kakalóve.

Úsvit (2023)

Správne nadčasovanie, práve v dobe kedy sa láme chlieb a niekomu hlava nad tým koľko pohlaví vlastne existuje. Hermafroditov nikto nepopiera, ale niekto chce tomu dať iný mentálny rozmer a význam. Bože rodiaci muži... Veľa pohlaví je tu už dávno (vraj) a hermafroditov je až 1 ku 1000 (určite). Toľko cielene nezmyselných sračiek je v tomto filme, že mám chuť si pohonit svoj hemoroid... Pri tom technicky aj herecky zvládnutý film a takto to dokadiť lgbt pozitív formou podania.

Nech svět světem (2023)

Originálne, nápadité, tajuplné, zaujímavé, napínavé, pri tom stačilo tak málo. Od začiatku do konca drží v napätí. Veľmi príjemné prekvapenie.