• Thriller

Srážka s láskou (2019) odpad!

Nuda, keci, keci a trápnosť. Nepozeratelný brak.

Černobyl (2019) (seriál)

Dokonalý seriál, avšak veľká škoda, že sa nedržal iba skutočností, totiž tých dezinformácii tam bolo pomerne dosť a v rámci prejavu bolo až neznesiteľné pozerať ho v anglickom jazyku.. Mal byť prirodzene v ruštine.

Souboj s rodinou (2019)

Wrestling nechápem, ani ho nemám rád pretože je maximálne trápny, ale tento film mi pripomenul niečo na čo som v mojej množine arogancie a antiempatie zabudol, to že nie je podstatný môj názor. Z objektívneho hľadiska je podstatné to, že má každý človek svoj sen a pokiaľ nie je nehumánny tak prajem každému aby si ho v živote splnil. Film je v podstate typický family movie so štandardnými aspektami rivality, snov, súdržnosti, ale aj hádok. Sem tam sa objaví humor v štýle "trafenej" rodinky, ale inak skôr poprdkávajúce tempo pajdavé na pravú nohu deju.

Pašerák (2018)

Senilný road movie na tripe. Príbehovo plané, bez chuti, ale grandpa viedol celý film na príjemnej úrovni.

Creed II (2018)

Spoiler - alebo asi ani nie. Veď kto by čakal niečo iné ako prehru a v druhom zápase výhru?! Jednoducho klišé. U Rockyho to bolo kultové, no v dnešnej dobe Creeda je to už trápne. Box? Maximálne nereálny. Príbeh & postavy? Plytké, nudné. Zase ruské zlo vs usa dobro. Človek by sa už z toho mohol aj posr.ť. Posledný pozeratelný príbeh Rockyho je vo filme Rocky Balboa.

Robin Hood (2018) odpad!

WTF..?? Úplne inak, čo by bolo fajn možno, ale toto je úplne všetko zle.. Napríklad kľúčová postava - veľký John je černoch a aby to nestačilo tak stvárňuje Araba. Tvorcovia nie len, že ignorujú predlohu, ale ignorujú zdravý rozum.

Climax (2018) odpad!

Keď si celý večer slopal repák, šňupal spotené piko vytiahnuté z predkožky a dotentíš a dogrcáš jak lion, ale stále si asi viac pri zmysloch ako pri pozeraní tohoto movie. Hľadať akékoľvek pozitívum u tohto filmu je asi rovnako dokonalé ako hľadať zmysel v robení rektoskopie vlastným prstom v psom zadku.

12 hrdinů (2018)

V dnešnej dobe natočiť taký trápny, nereálny propagandistický usashit movie, tak to chce skutočne veľmi obmedzené vnímanie.

Aquaman (2018) odpad!

Najtrápnejší komiks aký som kedy videl. Malá morská víla vo filme.. Trápne scény, trápny & klišoidný & shit príbeh. Detinské, nudné & úbohé.

Riverdale (2017) (seriál)

Zmena hodnotenia.. Odkedy je celý dej príbehov v Riverdale o Gorgoyle King je seriál prudko nepozerateľný..