• Thriller

Pátrání (2018)

Tak sme si zopakovali milé deti, tému sociálne siete. Internet je najlepší detektív a to nie je iba skutočnosť v tomto filme. Pozor čo zdielaš a hlavne s kým. Trochu rozporuplné, internet príčina problému, alebo hlavne mocný priateľ osamelých, čudných osobností..? Skvelá, neočakávaná (pre mňa), prekvapivá, autentické dráma s originálnym spracovaním.

Pork Pie (2017)

Priznávam, mierne nadhodnotené z mojej strany, ale "čert to vem", taký sympatický road-movie som nevidel ani nepamätám.

Pohanský král (2018)

Vo filme dominuje jasný obraz dobra proti zlu, preto príbeh okrem zrady neprináša nečakané zvraty, príbeh teda pomerne jednoduchý a jasný, ale za to ponúka početné a brutálne boje, sympatické postavy a skvelú atmosféru. Severské filmy majú svoje čaro a v tomto prípade musím iba s radosťou konštatovať, že v jednoduchosti je krása.

The Deuce: Špína Manhattanu (2017) (seriál)

Keci a keci, pasáci s čupkami, čupky s čupkami a jeden nešťastný barman, ktorý má brata. Nič sa tam okrem kecov a holých ceckov nedeje. Neuveriteľná nuda..

Pitbull: Ostatni pies (2018)

Pasikowski servíruje toto plemeno po veľmi dobrom spracovaní, je chladnokrvné, drsné a akčné. Každé sústo je dochutené a veľmi sýte. Poľská produkcia ma opäť nesklamala.

Race 3 (2018) odpad!

Tento film je vo všetký možných negatívach mega. Je tak zlý, že som ho nedokázal dopozerať. NEPOZERATEĽNÝ

Equalizer 2 (2018)

Nekonečné klišé, vôbec nič ma neprekvapilo, film je predvídateľný až nudný, dej tuctový. Nie len, že mu chýba čo i len kus nápaditosti, ale navyše nemá ani minimálnu atmosféru a náboj, čo pri akčnom filme je zásadný problém.

Upgrade (2018)

Že wow efekt. Čipnutý Terminátor vyťahal za uši Tonyho Starka a splodili Greya Trace "STEMa". Meganárez. No nič, späť do chybnej reality s Windows 10...

Animal Kingdom (2016) (seriál)

Nuda, keci, divná rodinka. MCBP o level vyššie, čiže BCBP s prezývkou šmoulínka, štyria trafení alfa kocúri a jeden chudák. Niekedy som mal pocit, že ju títo štyria synovia chcú poriadne vyprášiť na štýl takého malého gangbagu a stará bude len rada.