• Thriller

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Tak v prvom rade slabá komédia. Začiatok fajn, ale postupne s prímesou umelých chemických sladidiel, ktoré majú útočiť na city diváka a spôsobiť srdcervúcu nostalgiu, ktorá pôsobí viac umelo ako sacharin robia tento celý snímok nestráviteľným.

Nadějný rok (2011) odpad!

Už len ten nápad/námet a scenár predurčuje, že pokial nemáte radi vtákoviny tak tento vtačí trus vás nezabaví. Sem tam vták a sem tam herec čo"vtáka" hraje, dej predvídatelný, jednoduchý až žalostne bez nápadu okorenený prvoplánovým humorom, ktorý pôsobí príliš nasilu.

V těle boubelky (2009) (seriál) odpad!

To snáď ani nieje možné. Preafektované, trápne keci prízemného hlúpeho charakteru. Čistá seriálová demencia.

Krásno (2014) odpad!

Príšerné. Nulový príbeh, nudné dialógy, šialený, zbytočný dej, ktorý sa plazý čakajúc na divákové pretáčanie vpred. Film absolútne o ničom. 0%

Přežijí jen milenci (2013) odpad!

Čo hodnotiť ďalej keď väčšinu času som venoval "pretáčaniu". Jednu hviezdu by som snímku dal ak by nebol nepozeratelným vďaka ukrutnej nude. Ešte nikdy som nevidel nudnejší film s upírskou tématikou. Príšerná dejová nuda v kombinácii s ešte nudnejšími dialógmi mi nedovolila dať čo i len hviezdu.

Eddie - náměsíčný kanibal (2012) odpad!

Nepozeratelná demencia. Nielen príšerný námet, ale ešte aj úboho sfilmovaný. Jednoducho cococina ako mraky.

Zimní příběh (2014) odpad!

Očakával som krásny príbeh, ktorý chytí za srdce a zostane v pamäti vďaka myšlienke. Žiaľ dočkal som sa iba patoku mixu nezmyslov a kombinovanej jednoduchosti demencie. Na hranici pozeratelnosti a pretáčania vpred. Ani jedno pozitívum ktoré by si zaslúžilo hviezdu. Pritom mohlo to dopadnúť veľmi dobre.

12 let v řetězech (2013)

Typická oscarovka.. Pre niekoho cieľ ku ktorému cesta naplní všetky očakávania a nasýti všetky chute, no pre niekoho iba kvalitná nuda. Film je kvalitný, bolo by rúhanie si tento fakt nepriznať. Úžasné herecké výkony sú práve tým dôvodom, avšak film ťaží zaujímavosť hlavne z citovej hladiny a empatie diváka, ktorý je nútený cítiť s filmom. Pre mňa žiaľ teda iba kvalitná nuda. 65%

Památkáři (2014) odpad!

Dementná groteska v ktorej čo postava, to atrapa. S vojenským filmom to nemá nič, je to ako paródia na kvalitný film. Ak by sme urobili tomuto rektu podrobnú pitvu zistili by sme, že vo vnútri sa nenachádzal žiaden zdravý "orgán". Scenár, réžia, herecké výkony jedna veľká stupidita. 0%