• Thriller

Dom Hemingway (2013)

Nuda, žiaľ... Law hra skvelo, film však úplne o ničom. Plno sprostých reči, holých ceckov a pózerstva. Špina s McAvoyom bola vierohodnejšia, tvrdšia, šialeno dokonalejšia. Najdokonalejším konkurentom je však Biznis (2005).

Lví srdce (2013)

Úžasne kvalitný snímok, hercom som veril každé slovo a rasovú neznášanlivosť ako keby ani nehrali, s takou vierohodnosťou šírili svoje postavy vo filme, že aj opálený človek by pred nimi zobral radšej nohy na plecia. Chlapi boli tvrdší ako ktorýkoľvek USA Rambo, robocopový hrdina, či univerzálny lobotomický vojak. Príbeh je servírovaný pozvoľna a tempo zodpovedá prirodzenému sledu udalostí. Nemám čo vytknúť. Severania opäť bodujú.

Krrish 3 (2013) odpad!

Šialená sci-fi telenovela, ako komiks nesiaha strážcom a takému temnému rytierovi ani po päty. Precukrovane trápne divadlo viac o pohľadoch ako o deji.

Byzantium (2012)

Oceňujem, že bol príbeh o upíroch podaný inak ako som zvyknutý, páčilo sa mi predstavenie postáv jednotlivo a ich charakter vo filme, žiaľ to bolo všetko. Dej bol pomalý bez dákych akcií alebo zvratov a pôsobil fádne natoľko, že bol až nudný. Pozeratelný film a to len vďaka Gemme, ktorá okorenila dej svojou postavou a vizuál svojim výzorom.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Jednoznačne najhorší...

American Horror Story - Murder House (2011) (série) odpad!

Šialene nudné divadlo so sexuálnym podtónom, retro melódiou a pózerstvom. Jediné čoho sa dá v seriále báť je strach, že stratím dialkový ovládač a budem umučený nudou tohto trápneho, nudného hnusu. Najväčšou šialenosťou je, že táto pi..vina má viac častí, seriál.. Najväčší rozpočet v tomto seriále išliel na nákup drog.. Na klasiku im chémia tohto seriálu nestačí ani trochu, atmosféra je nulová, žiaľ. ..

Zpráva o Europě (2013)

Kvalitný, úžasne reálny sci-fi film, ktorý ponúka pohlcujúcu vesmírnu atmosféru. Konečne film, ktorý spojil sci-fi žáner s realitou. (Trápny) Gravity (2013) s poblaznenou Sandrou "Bullo" mu nesiaha ani po päty, žiaľ kvôli vizuálnemu obalu dostal lepšie hodnotenia aj napriek šialeným chybám postáv vo filme. Europa Report (2013) pre mňa nemá priameho konkurenta.

Wanted (2008)

Prehnaná, nereálna šialenosť. Presne to som aj čakal a zábava sa začala. Film má náboj energie ktorý ma zasiahol spokojnosťou.

Czech Made Man (2011)

Šialený, extravagantný príbeh a skvelé české výkony. Som nad mieru spokojný. Film má štýl. 75%