• Thriller

Mládeži nepřístupno (2013)

Áno film je odpad, no netvári sa nasilu vtipne ani umelo intelektuálne. Oceňujem mega uj.banosť s akou mu nekonkuruje veľa filmov.

Louis Cyr (2013)

Pred filmom som prečítal biografiu tohto silného pána, dala mi však viac ako tento film. Film na mňa pôsobil málo zaujímavo, jednotlivé obdobia zo života Louisa boli preskákané nie príliš úspešne, čo spôsobilo že príbeh vo filme nebol celistvý.

Oldboy (2013)

Úžasný Josh Brolin v úžasnom snímku plnom všetkých emócií. Strhujúci príbeh podaný v tejto verzii vás nechá padnúť na kolená. Chémia v tomto filme fungovala o mnoho viac ako v pôvodnej psej reštaurácii z roku 2003.

Zvrácená sestrička (2013)

Feministický porno horor znie aspoň polovične lákavo pre mužskú populáciu, žiaľ tempo a jednosmernosť s jednoduchosťou boli odpudzovačmi dobrého filmového zážitku. Chcelo by to viac rozmanitosti zmysľov a deju. 45%

Empire State (2013)

Nebyť toho amputovaného konca išlo by o mnoho hodnotnejší snímok. Žiaľ... 60%

Galileo (2012) (pořad)

Väčšina pokusov je trápnych a nezmyselných. Veľa fyzikálnych zákonov zle odprezentovaných a chybne vysvetlených. Zriedka sa jedná o zaujímavé témy.

Enderova hra (2013) odpad!

Trápna, detinská šialensť, ktorá sa snaží tváriť, že playstation je súčasťou života a vojny. Termiti vs deti je podobne dementné ako Cowboys & Aliens.

Nevyřízený účet (2013)

Nesklamal. Jednoduchý, akčný film, ktorý nesmrdí absurdnosťou. Poteší tempo, akcia a dobré herecké výkony mimo hlavnej postavy.

Michael Kohlhaas (2013)

Veľmi kvalitný snímok, ktorému nieje problém uveriť každý okamžik, krásny vizuál, ktorý ponúka viac ako tisíc slov. Žiaľ prekážalo mi však tempo. Film bol nakoniec príliš nudný. Rozporuplné 60%

Sviňák (2013)

Šialený, špinavý, prefetovaný, vtipný, emočný výbuch, ktorý spôsobí stav explózie spokojnosti. James McAvoy je pán herec. Tento film je droga a úžasné "divadlo" zároveň. 85%