Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Ta znělka je čistá deprese.Dávali to už hodněkrát a asi ještě budou (v neděli před obědem;-).Jednou sem opravdu sledoval a viděl všechny díly.Bavilo mě to.Ale řekl bych že to je celé tak trochu depkoidní.

Kdysi byli bojovníky (1994)

Film je to výborný ,ale rozhodně ne příjemný.Dokonce sem uvažoval,že bych dal jen 4 (to by byla blbost).Pohled do Novozélandské žumpy,který není dobré vidět v nějaké horší náladě.Temuera Morrison je tu dokonalý primitiv a do Reny Owen by se člověk skoro až zamiloval.Haka je mazec!

Pán prstenů (1978)

Jako kuriozitka pro fandy Pána Prstenů v klidu.Je to dost zkratkovité a druhý díl steně nikdy nevznikl takže fakt asi jen pro fandy.S tou věrností předloze to taky není tak horké (chudák Tom Bombadil.na toho serou všichni).Animace je celkem povedená a překvapilo mě použití metody jako v Temném obrazu.To se ale většinou netýká hlavních postav.

Cry_Wolf (2005)

Vymyslet dneska originální scénář k hororu asi není lehké,ale tohle bylo na mě tak trochu šméčko.Proti téhle překombinovanosti sem prostě neměl šanci:-).Sice mě to pak už trklo jenom to prostě nebylo všechno.Tváří se to jako slasher,ale slasher to není.''Vrah'' je sice neuvěřitelné nemehlo a má hrozné hadry,ale bzhledem k pointě to tam má své místo.Nějaké to napětí tam bylo a nemůžu říct že bych se nudil.

Ted Bundy (2002)

Dost neobvyklý portrét jednoho z nejznámějších seriových vrahů ameriky.Hudba perfektní,Burke je fakt výborný,ale hlavně jde o to,že ona je to místy fakt celkem i hlína.Já kurva nevím co na to mám říct.Měl bych být zhnusený,ale nejsem.Jako kdyby nešlo o skutečný případ tak neřikám nic (i když dnešní oblíbenost slasherů mi příjde debilní).To se musí prostě vidět.

Samotář Jim (2005)

Takový milý filmáč s Affleckem v roli přímo pro něj.Příběh depresivního losera který se změní po té co potká tu pravou (Liv Tyler musí být:).Podle mě to takhle teda v životě nechodí,ale jako film je to celkem hezké.Rozesmála mě Affleckova hláška že neběhá protože si při tom připadá hloupě:-).Já taky.Radši to k přechodu dojdu a počkám na další zelenou:).

Žízeň (2009)

Zajímavě ujetý mix žánrů.Přesně jak tu píše larelay.Moc nečekejte nějaký strašidelný horor.

Dahmer (2002)

Od někoho sem si to onehdá půjčil,protože mě zajímalo co byl ten Dahmer jako zač.Díval sem se na to se strýcem a bratránkem kteří asi po 45 minutách odmítli koukat dál (neměl sem nic proti) a ještě se na mě dívali jestli sem jako normální.Dementní jako asi sám Dahmer.Nejde o nějakou krev ta tam snad ani není,ale o ty neuvěřitelně pošahané dialogy.Vyloženě WTF film.Fakt se nedivím že ho zabili spoluvězni.

Mrtvý muž přichází (1995)

Opravdu silný film který člověka donutí přemýšlet.Výborné herecké výkony obou hlavních představitelů.Doporučuju si po tomhle pustit ještě ČAS ZABÍJET.Pak se můžete rozhodnout jak se na trest smrti dívat.Podle mě dostal to co si zasloužil.Spíš mín' než víc.A ne,rozhodně nesouhlasím s heslem smrt za smrt.A ne Enšpígle nestávám se tímto vrahem!Taky se celkem cení že tady nezkouší laciné sračky s justičním omylem.

Angel Heart (1987)

Paráda.Po delší době klasika která měla nejen výborný příběh,ale i mě bavila.A to sem na to narazil tady,díky tomu že se mi v nepříteli státu líbila (fyzicky) Lisa Bonet (taky sem tu četl co jí prý nejspíš tenhle film provedl s kariérou.Škoda).Po shlédnutí sem si začátek musel dát znova abych viděl jak krásně všechno zapadá a taky že sem si opravdu vůbec ničeho divného nevšiml a absolutně do poslední chvíle nevěděl o co tady jde.Mickey Rourke tady opravdu podává životní výkon a mohl sem na něm oči i uši nechat.De Niro je samozřejmě výborný (kdy není?) a do role se i hodil.Rozhodně doporučuju!Fakt vynikající film!